gebe
  1. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cevaplarınızı bekliyorum!

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında katreee tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, ben hamile kalmak istiyorum yeni başlıyoruz denemelere. Bi an önce olsun istiyorum galiba :) sabırsız biriyimdir. Yumurtlama dönemime daha çok var. Adetim çarşamba günü olacak adet olana dek hamile kalma ihtimalim çok mu düşük ya da adet öncesi haftada hamile kalan meleklerimiz oldu mu? yardım ederseniz sevinirim.:utan:

2. üzümgözlüm

üzümgözlüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim adetin biter bitmez yıkanınca eşinle birlikte ol.ilişki sonrası hemen tuvalete gitme yat ve ayaklarını havaya dik 1saat kadar falan öyle kal hemen hamile kalırsın. ben hemen kaldım çünki.

3. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşaAllah cnım öyle yaptık ama bakalım :)

4. üzümgözlüm

üzümgözlüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı haberlerini bekliyoruz ozaman biranönce inşallah.

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende üzümgözlümün dediyine katiliyorum:) yapanlar cok sonuc süper

6. Arina

Arina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adetinin ilk gününden 12 gün say ve 12. gün itibariyle birlikte olmaya başla. Hemen yıkanma ve yataktan kalkma. Bende bu şekilde hamile kaldım. Ovulasyonunu iyi takip et. İnşallah güzel haberlerle gelirsin. :d014:

Cevaplarınızı bekliyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

Düz bir ırmağın iki yakasında bulunan, hızları farklı ve sabit olan iki gemi birbirlerine doğru aynı anda hareket ediyorlar. İlk olarak en yakın limana A metre mesafede karşılaşıyorlar. Yollarına devam edip iskeleye varıyorlar. Her iki gemide yolcu indirip, bindirmek için Z dakika bekleyip ters yönde hareket ediyorlar. Bu kez en yakın limana B metre mesafede karşılaşıyorlar. Irmağın...
  2. Acele cevap bekliyoruz

Acele cevap bekliyoruz

biz resimdeki balık pulu olan şalın açıklamalı yapılışını istiyoruz nasıl başlandığının resmini bize gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederiz bekliyoruz
  3. Of hemen cevap bekliyoruz

Of hemen cevap bekliyoruz

Balık pulunun başı nasıl yapılıyor daha detaylı bilgi istiyoruz
  4. Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir Madde Madde yazarsanız çok daha iyi olur arkadaşlar, bilgiler için şimdiden sağolun varolun.
  5. ilgili kişiler cevap bekliyorum

ilgili kişiler cevap bekliyorum

Merhaba ben ekim ayının 29 unda regl gördüm normalde 21 gün aralıklı oluyor ama kasimin 22 sinde oldum ve 5 günlük regl bu ay 2.5 gün sürdü. Regl öncesi ve sonrası bel kasık ağrısı devam ediyor göğüslerimde ağrı değil ama karıncalanma hissi oluyor. Acaba test yapmak için bir sonraki ayimi bekleyeyim sonuçları tam net olması için ne kadar daha beklemeliyim. Allahım ne olur oğluma bir kardes verrrr

Sayfayı Paylaş