gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

cevaplayın bakalım :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bu soruları cevaplayın bakalım :) [/FONT]Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar?
    Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır?

Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?

Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

Niçin "tek heceli" kelimesini diyebilmek için dört hece kullanmaktayız?

Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldıgına göre karanlık hangi hızla çökmektedir?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları yakınca ne olur?

Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Teflona hiçbir sey yapışmadığı halde teflon tavaya nasıl yapışmıştır?

Niçin uçaklarda paraşüt yerine can yeleği vardır? Eğer uçağın karakutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

Bunların tamamını akılcı bir şekilde cevaplayabilen kaç deli vardır?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: cevaplayın bakalım :)

:hhh: Evet yaaa... Ellerine sağlık canım...

cevaplayın bakalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cevaplayın bakım

cevaplayın bakım

Aşağıdakilerden hangisi uykusu gelmiş olabilir hadi bilin bakalım süreniz başladı Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 800x428
  2. Bu soruları cevaplayın

Bu soruları cevaplayın

Bu soruları cevaplayın Bu soruları cevaplayın Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eğer bugün hava...
  3. lütfen cevaplayın

lütfen cevaplayın

Merhaba bizim bebek şekerlerimiz hazır fakat üzerine ne yazacağımız konusunda karar veremedik hoşgeldin bebek yazsak fazla klasik olacak lütfen bizi bilgilendirin
  4. Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Ben bu sene üniversite tercihlerimi yaptım bu sene yarleştm ama gtmedm seneye bi yere yerleşme şansı düşüyormuş hatta 2 yıllık bile gelmezmiş öyle bişey olabilir mi acaba ya :( ??????
  5. lutfen cevaplayin

lutfen cevaplayin

Merhaba, ben size bir şey sormak istiyorum. 18 Haziranda nisanlimla birlikte olduk ama iki saat sonra ertesi gün hapini ictim. Ilk kez olduğu için kanamam birkaç gün sürdü. 28 haziranda yani olmasi gereken günde regl oldum ama 2-3 gün sürdü normalde 5 güne kadar azalarak devam eder ve biterdi. Bu ay ise 2 gün gecikti ama şehir değiştirdim ve yeme içme duzenime kadar birçok sey değişti sizce...

Sayfayı Paylaş