gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

cevaplayın bakım

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Aşağıdakilerden hangisi uykusu gelmiş olabilir hadi bilin bakalım süreniz başladı
    [​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 800x428[​IMG]

2. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: cevaplayın bakım
    bulamıyom sanırım galiba heralde sanirsam benim uykum geldii :haha:

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

hepsinin uykusu gelmis bunlar hep uyuyor herhalde :)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bencede herkesın uykusu gelmıs:):):):):):)gozelerınıe baksanıza:.paylasım için saol canım

cevaplayın bakım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cevaplayın bakalım :)

cevaplayın bakalım :)

Bu soruları cevaplayın bakalım :) Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise...
  2. Bu soruları cevaplayın

Bu soruları cevaplayın

Bu soruları cevaplayın Bu soruları cevaplayın Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eğer bugün hava...
  3. lütfen cevaplayın

lütfen cevaplayın

Merhaba bizim bebek şekerlerimiz hazır fakat üzerine ne yazacağımız konusunda karar veremedik hoşgeldin bebek yazsak fazla klasik olacak lütfen bizi bilgilendirin
  4. Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Ben bu sene üniversite tercihlerimi yaptım bu sene yarleştm ama gtmedm seneye bi yere yerleşme şansı düşüyormuş hatta 2 yıllık bile gelmezmiş öyle bişey olabilir mi acaba ya :( ??????
  5. lutfen cevaplayin

lutfen cevaplayin

Merhaba, ben size bir şey sormak istiyorum. 18 Haziranda nisanlimla birlikte olduk ama iki saat sonra ertesi gün hapini ictim. Ilk kez olduğu için kanamam birkaç gün sürdü. 28 haziranda yani olmasi gereken günde regl oldum ama 2-3 gün sürdü normalde 5 güne kadar azalarak devam eder ve biterdi. Bu ay ise 2 gün gecikti ama şehir değiştirdim ve yeme içme duzenime kadar birçok sey değişti sizce...

Sayfayı Paylaş