gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

cevapsız!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

cevapsız!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cevapsız sorular

cevapsız sorular

Bu soruların birinin cevabın:crutch: verebilirmisiniz ?*? hadi bakalım Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa:smow:, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?:bounce: Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara bir şey yazabilirler mi? :bounce::nod::madgrin::yield::p:rofl::mosking::roll: Neden fare lezzetli kedi maması yoktur? :tea: Soyu tükenmekte...
  2. Demir Demirkan - Cevapsız

Demir Demirkan - Cevapsız

Bu hale beni kimler getirdi Yağmur olsam derdim akıp gider mi Ellerinde zehir olsam Eski dostlar yudum yudum içer mi Gün gelip de adam olsam Terkettiğim yine bana döner mi Ne zamandır yerim yurdum yok diye İçip içip sarhoş oldum gizlice Bu şehirde kayıp olsam Eski dostlar beni bulur gelir mi Gün gelip de adam olsam Terkettiğim yine beni severmi Sora sora yol bulmaktan yoruldum Ne kadınlar...
  3. Sen... Fikrimde Cevapsız Soru...

Sen... Fikrimde Cevapsız Soru...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Manga - Cevapsız Sorular

Manga - Cevapsız Sorular

Birden Ay ışığını kesti Bir de Sen çok değiştin Yaşananlar hiç yaşanmamış gibi Söylenenler hiç söylenmemiş gibi Birde Sen karşıma geçtin Başka biri var, biri var dedin İnanamadım gittiğine,inanamadım gittiğine.. Ne sen baktın ardına ne ben Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece, karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular Uyandığında onu ilk kim görecek Bıraktığım düşü kim büyütecek? Her...
  5. Cevapsız Ama Mantıklı Sorular

Cevapsız Ama Mantıklı Sorular

resimli mantık soruları resimli mantık soruları ve cevapları Her sorunun bir cevabı vardır elbet.Peki ya bu soruların cevapları nerde:D:D İşte sizlere birbirinden ilginç hayatın taaa içinden sorularla başbaşa bırakıyorum:ehi: *Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mülte...cilermis gibi bakariz? * Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya...

Sayfayı Paylaş