gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum aranızda cevherin Salkım Söğüt adlı Şarkısının Sözlerini bilen arkadaşlarım varsa bana da yazsın lütfen!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözleri Salkım Söğüt Şarkı Sözü Sevgili melekler, pop dünyasının yeni isimlerinden Cevher 'in yaklaşık iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı dört şarkıdan oluşan Salkım Söğüt isimli maxi single çalışması müzik marketlerde ki yerini aldı. Biz de bu Cevher Salkım Söğüt şarkı sözleri ile sizleri buluşturuyoruz.. :) Salkım söğüt gibi Yerde elin kolun...
  2. Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum sizden

Arkadaşlar Yalın sever misiniz bilmiyorum ama Yalın'ın yeni albümünü dinleyince eminim çok seveceksiniz ve ayrıca sizlerden mümkünse Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum.
  3. Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse acil tarafından Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  4. Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yalın Kasma Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum.
  5. Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben acele tarafından sizlerden Depar Hediye Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Depar Hediye Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş