gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözleri Salkım Söğüt Şarkı Sözü

Sevgili melekler, pop dünyasının yeni isimlerinden Cevher 'in yaklaşık iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı dört şarkıdan oluşan Salkım Söğüt isimli maxi single çalışması müzik marketlerde ki yerini aldı. Biz de bu Cevher Salkım Söğüt şarkı sözleri ile sizleri buluşturuyoruz.. :)

Salkım söğüt gibi
    Yerde elin kolun
    Bir fırtına hal hatır
    Sormadan geçtin
    Bilmem ayağa kalkar
    Doğrulurmuyum
    Bağrımdan en körpe
    Filizleri biçtim
    Bir oyuna kandı
    Susamış gençliğim
    Bedeli can oldu
    Özlenen hiçliğim
    Sevdaya yazıldı
    Gelmişim geçmişim
    Bu aşkım hem ilkti
    Hemde son oldu

Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı Yazgım şarkı sözleri Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı birbirinden güzel dizi müzikleri ile hayranlık toplayan Müzisyen Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Bu güzel şarkıyı Kuzey Güney dizisinde dinledik :) Yazgım seninle değişecekse Değiştir sana ait Geri dönülmez o yollara Itip mahf etme bizi Gel benle sevineceksen Gel hadi...
  2. Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum sizden

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum sizden

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözü istiyorum aranızda cevherin Salkım Söğüt adlı Şarkısının Sözlerini bilen arkadaşlarım varsa bana da yazsın lütfen!
  3. Yalın'dan Kasma Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Yalın'dan Kasma Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Kasma Şarkı Sözü Yalın Kasma Şarkısı Sözleri Sevilen pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci Yalın 'dan Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız sevgili melekler :) YALIN-KASMA Kuş uçuşu burdan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte Özlüyorsan...
  4. Jehan Barbur'dan Eskiden Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Jehan Barbur'dan Eskiden Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri Jehan Barbur Eskiden Bir önce ki konumuzda Dinle şarkısının sözleri ile sizlerle olduğumuz Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler... Yeniden olur mu Çocuk olunur mu Eskisi gibi güvenle durulur mu Yeniden olur mu Masum olunur mu Eskisi gibi huzurla durulur mu...
  5. Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Bu konu; Berkant İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında sizlerle bilgiler paylaştığımız ve aramızdan bugün ayrılan Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz... Berkant İlk Aşk Unutulmaz Şarkı Sözleri İlk aşk unutulmaz Bir daha yaşanmaz Güzelliğine doyulmaz Herkese kısmet...

Sayfayı Paylaş