gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Annem ona cevap verdiğim zaman bana çevir kazı yanmasın diyor , ne demek o diyorum aç kitap oku araştır diyor ama size sormak daha kolay sanki :D Ne demek çevir kazı yanmasın ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bu deyim, karşısındakini kıracak bir söz söylediğini fark edip de çevirmeye kalkışanlara şaka yollu söylenir.

Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Deyiminin Açıklaması Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Ne Demek Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cesarete gelmek deyiminin ardından bu sayfamızda da cevahir yumurtlamak ne demek bilgiler veriyoruz sizlere.... Cevahir (cevher) yumurtlamak: Saçma sapan konuşmak.
  2. etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

Ödev konum ve araştırma yapıyorum :S Etekleri zil çalmak deyimi nasıl açıklayabiliriz ?
  3. yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

Melekler, boşanmada yasal mal rejimi nedir, nasıl gerçekleşir ? Sanırım mal paylaşımıyla ilgili ..
  4. dayak arsızı ne demek oluyor ?

dayak arsızı ne demek oluyor ?

Merhaba melekler mekanı, annem bana kızdığı zaman ve peşimden terlik fırlattığında dayak arsızı oldun sen diyor. :) Ne demek istiyor acaba ? :)
  5. İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

idrar yolu yanması neden olur,idrar yolu yanmasının nedenleri,idrar yolu yanmasının tedavisi,idrar yolu enfeksiyonları,idrar yolu enfeksiyonları hakkında bilgiler İdrar yolu enfeksiyonu oldukça sık rastlanan ve daha çok kadınları etkileyen bir rahatsızlıktır. Ağrılı ve sıkıntı verici olabilir ama çoğu kez, kendiliğinden veya doktorun belirleyeceği bir antibiyotik tedavisiyle birkaç gün...

Sayfayı Paylaş