gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ceviz Kabuklarıyla Saçlarınıza Bakım Yapabilirsiniz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç bakımı, ceviz kabuğu ile saç bakımı, saç bakımı için maske

Sevgili melekler, erkeklerin yaşadığı saç dökülmesi sorununu kadınlar da yaşıyor. Piyasada satılan pek çok ilaç da derde derman olmuyor. Bitkisel içerikli formüller de düzenli kullanılmak zorunda. Halk arasında saç dökülmesi için en çok sarımsağın faydalı olduğu bilinse de Prof. Dr. Ahmet Maranki’ye göre ceviz kabuğu sarımsaktan daha etkili. İşte ceviz kabuğuyla saça yapılan bakımın formülü...

ceviz-kabuğu.jpg

Ceviz Kabuklarıyla Saçlarınıza Bakım Yapabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerin kabuk kabuk:(

Saç diplerin kabuk kabuk:(

saç kabuklanması saç diplerinde kabuklanma diplerindeki yaralar diplerinde yara saçta kabuklanma Çok rahatsızım kızlar..özellikle enseme doğru olan yerde bir kabuklanma söz konusu ve kaşınıyorda o kabuklar elime geliyor..şampuanımı değiştirdim ondan olabilir mi?ama bu kadar etkilenmez sanırım..çünkü daha öncelerde değiştirdim ama böyle olmadı..yaklaşık 4 sene her 4-5 ayda bir röfle...
  2. Fındık kabuğu saç rengi

Fındık kabuğu saç rengi

fındık kabuğu rengi fındık kabuğu saç rengi findik kabugu sac palette saç fındık kabuğu saç rengi palette, fındık kabuğu saç boyası, fındık kabuğu saç rengi loreal, fındık kabuğu saç rengi tonları, fındık kabuğu saç rengi ünlüler, fındık kabuğu saç rengi nasıl "Saçlarımı fındık kabuğu rengine mi boyatsam" diye düşünen Melek'lerimize, karar vermeleri konusunda gerek fındık kabuğu...
  3. Ceviz (Koz) Kabuğundan Çıkmış Kabuğunu Beğenmemiş Deyiminin Anlamı nedir acaba

Ceviz (Koz) Kabuğundan Çıkmış Kabuğunu Beğenmemiş Deyiminin Anlamı nedir acaba

merhaba arkadaşlar ben Ceviz (Koz) Kabuğundan Çıkmış Kabuğunu Beğenmemiş Deyiminin Anlamı nedir merak ediyorum bilen varsa yazsın.
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Ceviz İçi Dağıtılmadan Kabuğundan Nasıl Çıkarılır?

Ceviz İçi Dağıtılmadan Kabuğundan Nasıl Çıkarılır?

ceviz içi, ceviz ayıklama, cevizi dağıtmadan kabuğundan çıkarmak Sevgili melekler, mutfaklarımızda sık sık kullandığımız cevizi genelde iç olarak satın alabilmekle birlikte kimi zaman da kabuklu olarak alabiliyoruz. Bu durumda kabuğu kırıp içi çıkarmak da bize düşüyor. Tam da burada sorun olan cevizi dağıtmadan kabuğundan ayırmak. Ne kadar dikkatli ve güç kontrollü vurarsak vuralım, çoğu...

Sayfayı Paylaş