gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Çevre Dostu Yılbaşı Hediyeleri

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Yılbaşı döneminin ne kadar da kötüye gittiğini fark etmiş olmalısınız. Her sene daha büyük ve daha pahalı hediye almaya çalışanlar, son dakika ve fazla düşünülmeden alınmış hediyeler ve yanlış hediye seçimleri git gide artmaktadır. Yılbaşında hediye alıp vermek aslında çok güzel bir olaydır. Beklentisiz alınıp verilen hediyeler de en güzelleridir.Yılbaşı hediye alışverişi bir kâbusa dönüşebilir. Kalabalık alışveriş merkezleri, mağazalar ve rahatsız edici müzikler hepsi bir araya geldiğinde kafanızı karıştırabilir. Bu alışveriş çılgınlığının önüne geçmenin zamanı geldi ve artık çevreye zararı olmayan hediyeler almak için harekete geçin. İşte birkaç öneri: [​IMG]

Hediye alırken çevre dostu hediyeler arayın. Size yardımcı olabilecek birkaç fikir:

Dayanıklı hediyeler ? kaliteli ve yaşam süresi uzun olan hediyeler

Sadece somut hediyeler üzerine odaklanmayın.

Büyük markalar ve süpermarket zincirlerinden uzak durun.

İkinci el kitaplar, CD?ler ve antikalar almaya çalışın. Bu tür hediyeleri seven birileri mutlaka etrafınızda vardır.

Ne almamanız gerektiğini bilin. Çevre dostu hediye seçerken bazı hediyelerden uzak durmak önemlidir. Uzak durmanız gereken bazı hediyeler:

Plastik, PVC ya da sürdürülemez nesneler

Paketlenmiş maddeler

Nesli tükenmekte olan ağaçtan yapılan her şey

Aşağıdakilere göz atın ve doğru hediyeyi bulma konusunda fikir edinin.

Kek, bisküvi ve pastalar pişirin. Hem fazla para harcamamış olursunuz hem de kendi ellerinizle özel bir hediye vermiş olursunuz.

Çevreyle ilgili kitaplar alabilirsiniz.

Organik çikolatalar, peynirler ve şarap alabilir ve bunları hediye sepeti yapabilirsiniz.

Organik ürünler almak istiyorsanız internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Biraz dikkatli davranarak çevreye zarar vermeden doğru hediyeleri bulabilirsiniz.

Çevre Dostu Yılbaşı Hediyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YILBAŞI HEDİYELERİ verelim birbirimize

YILBAŞI HEDİYELERİ verelim birbirimize

noel şapkasi noel şapkası Kızlar yeni yıl geliyor hadi sitedeki kanki meleklerimize hediyelerimizi verelim.Ben ayrım yapmıyor ve hepinize yılbaşının vazgeçilmezi olan hediyeyi sunuyorum bunlar hepinize:D:D Bunun içinden şunlar çıkıyor:D :dil::dil::dil: MUTLU YILLARR MELEKLER MEKANIIII :muz: :kedi: :tasu:
  2. Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Amanda aman kiminde aşkıymış :DYılbaşı hediyemi aldım meleklerim beyaz kürk gibi bi yelek bide tatlı bide tatlı sormayın noel kız oluyorum onu giyince çokta zevklidir benim tosunum burdan teşk. ediyorum biricik nişanlıma mersi tosunum hahaha
  3. Erkeklere Alınabilecek YIlbaşı Hediyeleri

Erkeklere Alınabilecek YIlbaşı Hediyeleri

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri Kızlar şimdi size sunacağım listede erkek arkadaşına yada eşine parfüm, atkı, saat, ayakkabı, teknolojik aletler gibi hediyeler almak istemeyenler için alternatif hediye seçenekleri var...Eminim içinden tas sizin alabileceğiniz tarzda bir hediye vardır... 1.) Sevgilinizi düşünerek uyuduğunuz yatağın çarşafını güzelce paketleyin yılbaşında o...
  4. En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı gibi özel bir geceyi, daha şık bir hale getirmek sizin elinizde. Eviniz rahatsa evinizde, arkadaşlarınızla paylaşmaktan hoşlandığınız mekanlar varsa orayı tercih edebilirsiniz. Fakat unutmayın, ev her zaman ortam olarak, daha rahattır. istediğiniz müzik, istediğiniz yiyecekler ve istediğiniz eğlence programı. Saat 00:00 olduğunda tüm iyi dilek ve mutluluklarınızı iletin göklere? Evde...
  5. En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Cuplens - Objektif Bardak Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı... Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm...

Sayfayı Paylaş