gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çevre düzenlemesi

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnsanlar için hayır dileyen kimseye ve iyi komşuya delalet eder.

Çevre düzenlemesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çevre Teknikeri

Çevre Teknikeri

çevre koruma ve kontrol bölümü çevre koruma ve kontrol bölümü iş alanları iş imkanları dersleri nedir Doğal kaynakların verimliliklerinin korunması, çevrenin insan sağlığına ve refahına uygun bir biçimde düzenlenmesi konularında çevre mühendisine yardımcı olarak çalışan kişidir. GÖREVLER -Hava, su, toprak analizleri yapar, kirlilik düzeyini belirler, -Kirlilik düzeyi sağlığa zarar verecek...
  2. Çevremizdekilerin Önemi

Çevremizdekilerin Önemi

Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi: "Her gün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir?.." Bu herhalde bir çeşit şaka olmalıydı. Kadını yerleri silerken hemen her gün görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı. 50'lerinde falan...
  3. Çevre Kirliliği

Çevre Kirliliği

çevre kirliliğini anlatan afişler hava toprak ve su kirliliğinin insan sağlığına etkilerini anlatan afiş Çevre Kirliliği Buraya kadar anlatmaya çalıştığımız maddesel döngüler, mikroorganizmalardan devasal ağaçlara, bulutlardan okyanus tabanlarına kadar doğanın her noktasında bir dengenin hakim olduğunu göstermektedir.Fakat bu maddesel döngü halkaları, çevre kiriliği ile tabir ettiğimiz...
  4. Çevre

Çevre

ÇEVRE İnsanın içinde evrim geçirdiği ortam olan çevre , her zaman farkında olmadığı doğal olaylar ile yaşama koşullarından , yani insanların doğal ortam ile uyuşma biçimin de oluşur. Çevre kavramı yakın bir dönem bazı ülkelerde doğanın , aşağı , yukarı tam anlamıyla “Evcilleştirilmesi’nin yanı sıra , bazı tehlikelerle ve yıkıma uğratıldığı sırada sıra da ortaya çıkmıştır. Söz konusu yıkım ,...
  5. Çevre Felaketi....

Çevre Felaketi....

BPnin petrol platformundaki çatlağın Meksika Körfezi'nde oluşturduğu çevre felaketi

Sayfayı Paylaş