gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

çevre komiasyonundayım acil yardım yarına bitmesi lazım

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaişlarr yarına kadarçevre için neler yapmamız gerektiği ile ilgili bir proje bulmamız lazım ne bileyim işte çevreye olumlu örnek olması lazımmış..

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla çevre için yapmamız gereken önce kend,m,z, dizginlemekk nasıl evimizi temizliyorsak yaşantımız içinn yaşanılır hale getiriyorsak çevreyede aynen öyle davranmalıyızzz
    çevreninde bi yaşantısı var dimi ama en önemli yaşam yine biz insanlarınn ve yine biz insanlarr bozuyoruz doğal ortamı çevreyiii

dedim gibi en iyi örnek insanın kendini dizginlemesii artık yere çöp atmamayı bilmeli insanoğluu

çevre komiasyonundayım acil yardım yarına bitmesi lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. acil yardım farlutal

acil yardım farlutal

farlutal farlutal ve gebelik kullanırken adet olmak kullanırken hamile kalmak hamile kalınırmı merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün...
  3. acil yardım istiyorumm

acil yardım istiyorumm

meleklerden yardım almak arkadaşlar ben daha yeni üyeyim şimdiye kadar birkaç mesaj attım ama ne cevap gördüm ne de mesajlarımı görebiliyorum.beni sevmediniz mi yoksa:( yardımcı olursanız sevinirim.ağlicam yoksa:grev::grev:
  4. acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

Herkes fazla kilolarından dertlidir ama bende tam tersi çok zayıfım aşırı :( Psikolojim altüst.Ne yesem işe yaramıyor.Lütfen tecrübeli olanlar, ben nasıl beslenmeliyim, neler yemeliyimki kilo alayım :(
  5. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?

Sayfayı Paylaş