gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çevreci Davetiye (çok iyi düşünülmüş)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

çevreci davetiye çevreci davetiyeler
    Birçok ormanın kül olduğu ülkemizde bu davetiye türünü seçen çiftlerin günden güne artması dileğiyle.:)

Nikah şekerleri ve davetiyeler düğünlerin en güzel anılarından biridir. Sevdiklerinizin evinin bir köşesinde sizden bir hatıra olarak kalır. Bu kalıcı hediyeyi daha da kalıcı kılmak için ÇEKÜL (Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı) bir kampanya başlattı. Nikah davetiyesi almak için ayırdığınız paralarla fidan diktirip bunun sertifikasını da sevdiklerinize hatıra olarak veriyorsunuz. Böylece hem doğaya bir katkıda bulunup hem de değişik bir nikah şekerine sahip oluyorsunuz.
    Nikah şekeriyle ilgili ayrıntılı bilgi Çekül - Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı adresinde

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi düşüncee... çokta hoş olmuş...

Çevreci Davetiye (çok iyi düşünülmüş) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Ol Fakat Çok İyi Olma

İyi Ol Fakat Çok İyi Olma

iyi ol fakat cok iyi olma ol ama çok olma İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil. İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır, çağır, kır, dök ve unut! Her zaman ve her yerde eline geçen bütün...
  2. çok iyi geliyooo

çok iyi geliyooo

melekler moralim çok bozuktu ablamın yanındaydım çıktık çarşıya önce girdik kuaföre saçımı kestirdim ve boyattım sonra çıktık alışveriş yaptık bi dönem iyi geldi bana sizede tavsiye ederim yenileyin kendinizi kısslarr:Dancing_furious::Dancing_furious:
  3. HP'den çevreci masaüstü bilgisayar

HP'den çevreci masaüstü bilgisayar

HP, şirketlerde güvenilirliği artıracak ve bilgisayarların çevreye etkisini azaltacak yeni bir çevreci masaüstü bilgisayar modelini duyurdu. HP Compaq dc5800 kurumsal bilgisayar, güç ve esnekliğin yanı sıra bazı çevreci özelliklere de sahip bulunuyor. Böylece, EPEAT (Elektronik Ürünleri Çevre Açısından Değerlendirme Aracı) Altın kayıt ofisinin çevreye yönelik en sıkı taleplerini karşılıyor....
  4. Gereği Düşünüldü

Gereği Düşünüldü

Gereği Düşünüldü (...bu sevdanın sözlerini sen al, müziği bende kalsın..) ..sürgün yeridir aşk yüreğimde, açlığına bile boyun eğdiğim..kapama gözlerini, sesini uzak tutma..sancılarına vedaların düşlerle direniyorum..dilimde bakire bir bekleyiş, gelip bozmanı diliyorum.. dokunamadım sevdanın yanık tenine oysa istemlerin süzgecinden taşar hayat, bilirim hangi...
  5. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...

Sayfayı Paylaş