gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceyda Ateş Evleniyor kiminle mi haydi gelin öğrenelim meleklerim

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ceyda Ateş Evleniyor mu Ceyda Ateş kiminle evleniyor Ceyda Ateş düğünü

Adını Feriha Koydum dizisi ile yıldızı parlayan güzel ve genç oyuncu Ceyda Ateş kiminle evleniyor ne zaman evleniyor ve dahasını bu yazımızda öğreneceksiniz Melek'lerim:) Genç oyuncu Ceyda Ateş Can Yurtsevdi ile evlilik kararı almış. İşte o haber;

Türk halkının ‘Adını Feriha Koydum’un kötü kızı olarak tanıdığı Ceyda Ateş bomba bir habere imza attı. Genç oyuncu,kendisiyle yapılan bir röportajda bu ay sonunda sevgilisi Can Yurtsevdi’yle evleneceğinin müjdesini verdi

Güzel oyuncu Ceyda Ateş verdiği röportajda aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu;

Aşktan konu açılmışken, Can Yurtsevdi’yle evlilik planınız var mı?

Biz başından beri ciddi bir ilişkimiz olduğunu söyledik. Evet, eğer Allah önümüze bir sorun çıkarmazsa ağustos sonu gibi evlenmeyi düşünüyoruz.

Sevgilinizin size et yemeyi sevdirdiği, bu yüzden 9 kilo aldığınız yazıldı...

Evet, ben hiç et yemeyen bir insandım. Can, beni et yemeye alıştırdı. Herhalde o protein bünyeye girince bu şekilde tepki verdi, 2 ay gibi kısa bir sürede 9 kilo aldım. 51 kiloyum şu an. Ekran önünde ve fotoğraflarda toplu çıktığım için insanlar, “Ceyda Ateş şişti” diyorlar. Aslında çok zayıf olduğum için almam gereken kiloyu aldım.

Ceyda Ateş Evleniyor kiminle mi haydi gelin öğrenelim meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

ceyda ateş ceyda ateş haberleri Adını Feriha Koydum dizisinin başarılı oyuncularından Hende karakterini canlandıran Ceyda Ateş bu yıl evlenmeyi planlıyormuş melekler. Ceyda Ateş haberleri, haberin detayları şöyle... 'Adını Feriha Koydum' dizisinin Hande'si Ceyda Ateş, önceki gün sevgilisi Can Yurtsevdi ile Bodrum Cookshop Restoran'da yemek yedi. Bikinili görüntülenmek istemediğini...
  2. Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Hayatı Mustafa Altıoklar Hakkında Bilgi Günümüz de ki Türk Sineması'nın ve başarılı yönetmenlerinden olan Mustafa Altıoklar, sayısız filme izmasını atarak, sinema izleyenlere adını duyurdu ve isim olarak bilinen ünlü yönetmenlerin arasında geliyor. Peki daha başka bilgi istiyorum ya da Mustafa Altıoklar kimdir mi diyor sunuz? O halde buyrun Mustafa Altıoklar biyografi...
  3. Evlerden Biri Erdal Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim:)

Evlerden Biri Erdal Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim:)

Evlerden Biri Barış Aytaç Kimdir Evlerden Biri Erdal Biyografisi Başrollerini Özgür Çevik ve Ceyda Ateş gibi isimlerin paylaştığı Evlerden Biri dizisinde rol alan Erdal yani Barış Aytaç biyografi bilgileri paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Evlerden Biri Erdal kimdir diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. 1987 İstanbul doğumlu olan Barış Aytaç, 1.90 boyunda....
  4. Photoshopta Ateş Efekti Yapma nasıl oluyor haydi gelin öğrenelim

Photoshopta Ateş Efekti Yapma nasıl oluyor haydi gelin öğrenelim

Photoshop CS5'te Ateş Efekti Yapma Ateş Efekti Yapma Photoshopta Daha önce sizlerle http://www.meleklermekani.com/photoshop/139733-yeni-baslayanlar-icin-basit-photoshop-dersleri.html paylaşımında bulunmuştuk. şimdi de photoshopla ateş efekti nasıl yapılır diye bilgiler paylaşıyor ve photoshap ateş efekti yapmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Photoshopta...
  5. Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları kimler haydi gelin öğrenelim melekler

Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları kimler haydi gelin öğrenelim melekler

Huzur Sokağı Dizisi Oyuncu Kadrosu Huzur Sokağı Oyuncuları Şule Yüksel Şenler'in Huzur Sokağı kitabından alıntı olan ve başrollerini Selin Demiratar ve Kutsi'nin paylaştığı Huzur Sokağı dizisi oyuncuları kimler bu yazımızda öğreniyor ve pek yakında ekranlara merhaba diyecek olan Huzur Sokağı dizisi oyuncu kadrosu resimleri görsellerini de bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler....

Sayfayı Paylaş