gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Ceyda Ateş Sevgilisi İle Paris Sokaklarında...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ceyda Ateş Haberi Ceyda Ateş Paris Tatili
    Adını Feriha Koydum dizisinin Hande'si Ceyda Ateş biliyorsunuz ki diziye veda etti..Yeni dizi anlaşması yapan Ceyda Ateş çekimler başlamadan nefes almak için önce Bodrum'da kısa tatilin ardından daha sonra sevgilisi ile birlikte Parise açılmışlar..Bir ara da evlenecekleri haberini aldığımız çift bol bol tatil yaptılar....Ne diyelim iyi tatiller:)

Paris'te Aşk Başka!

Ceyda Ateş, yeni dizisi 'Evlerden Biri'nin çekimleri başlamadan önce dinlenmek istedi.

Ceyda Ateş, yeni dizisi 'Evlerden Biri'nin çekimleri başlamadan önce dinlenmek istedi. Önce Bodrum'da tatil yapan Ateş, ardından sevgilisi Can Yurtsevdi'yle birlikte Paris'e gitti.

Ceyda Ateş Sevgilisi İle Paris Sokaklarında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceyda ateş resimleri

ceyda ateş resimleri

ceyda ateş resimleri ceyda ateş ayak ayakları düvenci ayakları facebook
  2. Paris sokaklarında

Paris sokaklarında

paris sokakları Paris sokaklarından size buram buram moda getirdim :D:D Ufak ama dikkat çekici ayrıntılarla dolu Paris sokakları karşınızda ..
  3. Ceyda Ateş kimdir

Ceyda Ateş kimdir

ceyda ateş kimdir ceyda ateş hayatı hayat bilgisi ceyda ateş kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, Ekranların genç yüzlerinden olan Ceyda Ateş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Ceyda Ateş (Doğum : 14 Eylül 1988 Ordu) Eğitimini Baris Manço Egitim ve Kültür Merkezi Tiyatro Kursunda alan güzel oyuncu.Oyunculuğunu Hayat Güzeldir...
  4. Ceyda Ateş Kimdir Resimleri

Ceyda Ateş Kimdir Resimleri

Ceyda Ateş Kimdir Resimleri ve en yeni güzel resimleri olsun lütfen bayılyorum bu kıza tamam kötü rollerde ama barbie bebek gibi be :D
  5. Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

bu konu Ceyda Ateş'in yeni imajı haberine yer vermektedir. Twitter da paylaştığı resimlerle saçlarını kıvırcık bir hale getirip yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıkan Ceyda Ateş, son hali ile oldukça şaşırttı. Hayranları tarafından yeni saç şekli beğenilse de şahsi fikrim kıvırcık saçları ben kendisine aman aman yakıştırmadım açıkcası... En son oynadığı dizi için saçlarını koyulaştıran...

Sayfayı Paylaş