gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ceyda Ateş verdiği pozlardan pişman oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    eyvah eyvahh....

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    reklam yapıyorlar hep yalannn

Ceyda Ateş verdiği pozlardan pişman oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceyda ateş resimleri

ceyda ateş resimleri

ceyda ateş resimleri ceyda ateş ayak ayakları düvenci ayakları facebook
  2. Ceyda Ateş kimdir

Ceyda Ateş kimdir

ceyda ateş kimdir ceyda ateş hayatı hayat bilgisi ceyda ateş kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, Ekranların genç yüzlerinden olan Ceyda Ateş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Ceyda Ateş (Doğum : 14 Eylül 1988 Ordu) Eğitimini Baris Manço Egitim ve Kültür Merkezi Tiyatro Kursunda alan güzel oyuncu.Oyunculuğunu Hayat Güzeldir...
  3. Ceyda Ateş Kimdir Resimleri

Ceyda Ateş Kimdir Resimleri

Ceyda Ateş Kimdir Resimleri ve en yeni güzel resimleri olsun lütfen bayılyorum bu kıza tamam kötü rollerde ama barbie bebek gibi be :D
  4. Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

Ceyda Ateş Bu Yıl Evleniyor

ceyda ateş ceyda ateş haberleri Adını Feriha Koydum dizisinin başarılı oyuncularından Hende karakterini canlandıran Ceyda Ateş bu yıl evlenmeyi planlıyormuş melekler. Ceyda Ateş haberleri, haberin detayları şöyle... 'Adını Feriha Koydum' dizisinin Hande'si Ceyda Ateş, önceki gün sevgilisi Can Yurtsevdi ile Bodrum Cookshop Restoran'da yemek yedi. Bikinili görüntülenmek istemediğini...
  5. Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman!

Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman!

Hülya Avşar verdiği hangi poz için pişman olduğunu açıkladı?En son kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla hazırlanan bir projede, eşi tarafından öldürülen Ayşe Paşalı gibi poz verdiniz... - Poz verdim, fakat verdiğime pişman oldum. Neden? - Çünkü henüz beni anlayabilecek, benim söylediklerimi anlayabilecek durumda olan kişi sayısının çok az olduğunu, hatta hiç olmadığını düşünüyorum....

Sayfayı Paylaş