gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Ceyda Ateş'in yeni imajı haberine yer vermektedir. Twitter da paylaştığı resimlerle saçlarını kıvırcık bir hale getirip yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıkan Ceyda Ateş, son hali ile oldukça şaşırttı. Hayranları tarafından yeni saç şekli beğenilse de şahsi fikrim kıvırcık saçları ben kendisine aman aman yakıştırmadım açıkcası... En son oynadığı dizi için saçlarını koyulaştıran ve arkasındanda saçlarını kıvırcık hale getiren Ceyda Ateş'in son hali birçok hayranı tarafından olumsuz eleştiriler aldı. Bakalım sizler Ceyda'nın son saç şeklini beğenecekmisiniz?

Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEN AFFLECK'İN YENİ İMAJI herkesi şaşırttı

BEN AFFLECK'İN YENİ İMAJI herkesi şaşırttı

Yav ne yakışıklı adam derdim kendi kendime, hatta jeniffer lopez ile olan birlikteliğinde şanslı bir adam olarak düşünürdüm. Şu andaki hali içler acısı :) ÜNLÜ AKTÖR BEN AFFLECK, YENİ FİLMİ 'EXTRACT'TEKİ ROLÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİRDİ. Saçını ve sakalını uzatan Affleck, önceki gün filmin Los Angeles'taki setinde görüntülendi. Önümüzdeki yıl gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini Mike...
  2. Ceyda Ateş kimdir

Ceyda Ateş kimdir

ceyda ateş kimdir ceyda ateş hayatı hayat bilgisi ceyda ateş kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, Ekranların genç yüzlerinden olan Ceyda Ateş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Ceyda Ateş (Doğum : 14 Eylül 1988 Ordu) Eğitimini Baris Manço Egitim ve Kültür Merkezi Tiyatro Kursunda alan güzel oyuncu.Oyunculuğunu Hayat Güzeldir...
  3. Ceyda Ateş Sevgilisi İle Paris Sokaklarında...

Ceyda Ateş Sevgilisi İle Paris Sokaklarında...

Ceyda Ateş Haberi Ceyda Ateş Paris Tatili Adını Feriha Koydum dizisinin Hande'si Ceyda Ateş biliyorsunuz ki diziye veda etti..Yeni dizi anlaşması yapan Ceyda Ateş çekimler başlamadan nefes almak için önce Bodrum'da kısa tatilin ardından daha sonra sevgilisi ile birlikte Parise açılmışlar..Bir ara da evlenecekleri haberini aldığımız çift bol bol tatil yaptılar....Ne diyelim iyi tatiller:)...
  4. Rihanna Yeni Saç Modeli ve Rengi İle Çok Şaşırttı

Rihanna Yeni Saç Modeli ve Rengi İle Çok Şaşırttı

rihannanın saç modeli rihannanın saç rengi rihannanın saç modeli 2013 Barbadoslu dünyaca ünlü sanatçı Rihanna, saç rengi ve modeli ile birlikte dövmeleri, giyim tarzı ve yaşantısı ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Birçok bayanın saç modeli tercihin de Rihanna'yı örnek aldığını biliyoruz. Rihanna'nın son saç modeli ve rengi bana göre çok da örnek alınacak cinsten değil:D:D...
  5. Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Yıllardır genellikle koyu siyah saçlar ile karşımıza çıkan diva Bülent Ersoy, Bursa da verdiği konser de yepyeni imajı ile izleyenleri şok etti. Senenin trend saç renklerinden biri olan gri, alışılmışın dışın da bir görüntü veriyor. Marjinal olmayı sevenler için oldukça değişik bir renk olan gri saç rengini deneyenlerin biri de Bülent Ersoy oldu. Konsere gelenlerin karşısına yepyeni imajı ile...

Sayfayı Paylaş