Çeyiz sandıkları !

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

çeyiz nişan sandiklari Evlenecek kızların el emeği göz nuru döktüğü ceyizlerini saklamaları için çeyiz sandık modelleri hepsi birbirinden güzeller:)

2. temmuz

temmuz Yeni Üye

çok güzeller

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye

dekor için güseller..

Çeyiz sandıkları ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çeyiz

Genç kız ve bekar erkek için evlenmeye, Çeyizleri bir yere sermek yeni eve, Evli birinin çeyizlerini eskimiş görmesi uyun yaşamaya delalet eder.Sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Düğün çeyizi iyi niyetliliğiniz sonucunda zarara uğrayacağınıza işarettir. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek anlamına gelir. Çeyiz dikmek hiç beklemediğiniz bir şekilde aldatılacağınıza...
  2. Çeyiz Dünyası

çeyiz dünyası dantel çeyiz dünyası dantel ve çeyizdünyası ceyiz dunyasi
  3. Sedef İşlemeli Çeyiz Sandıkları...

Sedef İşlemeli Çeyiz Sandıkları...
  4. Söz veya nişan sandıkları

nişan sandıkları söz sandıkları nişan modelleri fiyatları söz sandığı modelleri Evliliğe atılan ilk adım söz ve nişandır damada ve geline aldığınız hediyeleri söz bohçası yerine bu şık ve güzel sandıklara koyabilirsiniz:)
  5. zamanın eskitemediği çeyiz sandıkları

ceyiz sandıkları bebek sandıkları elişi dünyamız çeyiz sandık modelleri gelin Anadolu kültürünün parçası olan, geleneksel Türk el sanatı ürünü süslemelerle bezeli çeyiz sandıkları, ''dünya evi''ne girecek genç melişlerimizin yıllarca biriktirdikleri el işi ürünleri saklamaya devam ediyor.benim en çok oymalı ahşap olanları hoşuma gidiyor.ya sizlerin :)
  6. En Güzel Çeyiz Sandıkları

en güzel çeyizler güzel ceyizler ceyiz sandıkları ceyiz sandiklari çeyiz sandığı modelleri Sandık olmayan bir çeyiz düşünülemez eskisi kadar rağbet gösterilmesede sandıklar hala çoğu kızın çeyizinin başköşesinde yer alır...Eğer sizde çeyizinde sandığınızın olmasını istiyorsanız bu birbirinden güzel işlemeli sandıklara bayılacaksınız :tik:
  7. Bağ-Kur'dan çeyiz yardımı

çeyiz yardımı bağkur çeyiz parası bağkur parası 2010 nasıl alınır Arkadaşlar Bağ-Kur'a kayıtlı bir bayanın evlenmesi durumunda çeyiz yardımı Bağ-Kur (4/b) kapsamında sigortalı iken evlenen bayanlara değil, ölen Bağ-Kur'lu babasından yetim aylığı/geliri alırken evlenen kız çocuklarına yapılmaktadır. Dolayısıyla Bağ-Kur sigortalısıyken evlenmeniz durumunda, size herhangi bir ödeme yapılmaz....
  8. 2011 çeyiz sandıkları

ceyiz sandıkları çeyiz sandıkları çeyiz sandığı modelleri 2011 Siz de benim gibi, çeyiz sandıklarına bakmayı çok sever misiniz, bilmem ama ben bayılıyorum Melek'ler :) İçinden çıkan herşeye "aaa, ayyy, vay be" gibi şaşkınlığımı anlatan garip sözler söylüyorum :D:D Sevgili Melek'ler, tahmin ettiğiniz gibi, çeyiz sandıklarından bahsetmemizin altında yatan neden, sizlere 2011 yılının...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ceyiz sandigi sözleri