gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çeyizlerin Vazgeçilmezi Etamin Kaneviçe Seccadeler 2012

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaneviçe seccade örnekleri etamin seccade örnekleri 2012

Gelin çeyizlerinin vazgeçilmez parçalarınan biri olan el işi seccadeler, üzerlerinde ki işlemelerle göz alır melekler :) Evde kılanların ve misafirlerin kullanacağı olmak üzere birkaç tane işlenen etamin ve kaneviçe seccadeler çeyizlerin olmazsa olmazlarıdır. Bu konumuzda da birbirinden şık , el emeği göz nuru kaneviçe seccade örnekleri ve etamin seccadeler ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Çeyizlerin Vazgeçilmezi Etamin Kaneviçe Seccadeler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  2. Etamin işinden seccadeler

Etamin işinden seccadeler

seccade hurcu dikimi seccadeler seccade modelleri etamin seccadeleri dikimi nasıl dikilir Etamin seccade modelleri arayanlar için sizlere birkaç etamin işinden yapılmış seccade örneklerini paylaşmak istiyorum
  3. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  4. 2012 Modasının Vazgeçilmezi Bustiyerler

2012 Modasının Vazgeçilmezi Bustiyerler

bustiyer modelleri 2012 bustiyer kombinleri yeni Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere sezon modasının olmazsa olmazlarından biri olan ve 2012 modası trendleri arasında da başı çeken bustiyer modelleri 2012 trendlerini sunuyor ve bu yıl bir bustiyer almak isteyen tüm arkadaşlarımızı ilgili şık bustiyer çeşitleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Sayfayı Paylaş