gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Patik modelleri örgü dünyasının trend modellerinden oluşmaya devam ediyor. Her yaştan bebek, çocuk ve bayanlar tarafından kış ayların da çok kullanışlı bir model olan patikler çeyiz sandıklarının da demirbaş bir modeli olmaya devam ediyor. Şimdi ki konum da sizlere tam çeyizlik beyaz renkten oluşan gelin patik modellerini paylaşıyorum. Biz bayanlar olarak özellikle ayak bölgemizi kadın hastalıklarına karşı mutlaka sıcak tutmamız gerekiyor. Bunun için de soğuk havalar da mutlaka örgü patik modellerini ayağımızdan eksik etmememiz gerekiyor.
    Yeni evlenen gelin adayları da mutlaka ayağını sıcak tutmalı ve hastalıklara karşı kendini koruma altına almalıdır.
    Ayağınızı sıcak tutarken bunun yanın da şık görünüşü ile gözlere görsel olarak hitap edeceğiniz beyaz gelin patik modelleri farklı örgü teknikleri ve modeller ile bayanların yoğun ilgisini çekiyor.
    gelin patikleri (1).jpg gelin patikleri (2).jpg gelin patikleri (3).jpg gelin patikleri (4).jpg gelin patikleri (5).jpg gelin patikleri (6).jpg gelin patikleri (7).jpg gelin patikleri (8).jpg gelin patikleri (9).jpg gelin patikleri (10).jpg gelin patikleri (11).jpg gelin patikleri (12).jpg gelin patikleri (13).jpg gelin patikleri (14).jpg gelin patikleri (15).jpg gelin patikleri (16).jpg gelin patikleri (17).jpg

Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Patiği

Gelin Patiği

Gelin Patiği 4 zincir çekilip kapatılır. Birinci sırada her yuvaya çift batarak sık iğne yapılır. İkinci sırada her yuvaya çift batarak ikili trabzan yapılır. Üçüncü sırada bir çift bir tek batarak sık iğne yapılır. 10.sıraya kadar her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır.(Ayağın genişliğine göre ölçü azaltılır veya çoğaltılır.) 11.sırada ayağın üst...
  2. Gelin Patiği örneği

Gelin Patiği örneği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi..

Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi..

bebek patik örnekleri ve yapılışı bebek patikleri yapılışı cocuk patikleri ve patıklerı Bebiş patikleri.. çok şirinler ya baksanıza:) Okadar hamiş meleğimiz yada yeni doğum yapmış annelerimiz var.. sizlere bakın.. Ben bu patikleri gördükten sonra şee etmeye karar verdim pasimm sen yardımcı ol bana şee konsuunda hahaha :) ya düşünsene o küççücük ayaklarına giycek bunları oyy yirim ben onları ya...
  4. Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

2014 boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri, 2014 patik modelleri Çeyiz sandıklarının demirbaş örgü modellerinden olan patik modelleri, boncuklu patik örnekleri ile ayrı bir şıklık kazanıyor. Özellikle ince ten çorapların üstün de çok kullanışlı olan boncuklu patikler ile ev gezmelerin de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. İster çeyizlik ister kendiniz için isterseniz de...
  5. Çeyizlik Gelin Damat Lif Modelleri

Çeyizlik Gelin Damat Lif Modelleri

gelin damat lif modelleri, 2014 lif modelleri, 2015 lif modelleri Çeyiz sandıklarının demirbaşı olarak yer alan lif modelleri farklı renk ve tasarımları ile hünerli eller de buluşmaya devam ediyor. Lif modelleri çeyiz sandıklarının demirbaşı olmakla birlikte banyoların da önemli bir ihtiyacıdır. Hediyelik olarak da düşünebileceğiniz lif modelleri arasından sizlere tam bir çeyizlik olarak...

Sayfayı Paylaş