gebe
  1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çeyizlik boncuk işli havlu arayanlar için

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

rüyada havlu satın almak İSTEĞE GÖRE BÜYÜK KALPLER İÇİNE HARF İŞLENEBİLİR 30 YTL

çeyizlik boncuk işli havlu arayanlar için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeyizlik havlu kenarları modelleri

çeyizlik havlu kenarları modelleri

çeyizlik havlu kenarları çeyizlik havlu kenarı modelleri kenarı örnekleri çeyiz kenarları Çeyiz hazırlığında olan bayanlarımız için birbirinden şık havlu kenarı modellerini bu yazımızda sunuyoruz. Modellerin aynısını yapamasanız bile benzer örnekleri çıkartabilir, çeyiz sandıklarınızı süsleyebilirsiniz. MODELLERİMİZİN DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  2. çeyizlik seccade ve havluları

çeyizlik seccade ve havluları

dantel seccade yapılışı nişan bohçalarının olmazsa olmazları;havlu,seccade...falan filan işte size bikaç örnek :D
  3. Çeyizlik Havlular

Çeyizlik Havlular

çeyizlik havlular Çeyizlik Havlular
  4. havlu kenarı modelleri ve örnekleri arayanlar gelsin

havlu kenarı modelleri ve örnekleri arayanlar gelsin

havlu kenarı havlu kenarları kurdeleden havlu yapan arkadaşlar bana ulaşabilir mi [email protected] şimdiden teşekkürler arkadaşlar
  5. Çeyizlik havlu kenarı modelleri

Çeyizlik havlu kenarı modelleri

Çeyiz sandıklarının olmazsa olmazıdır havlular.Çeyiz hazırlığı yapan gelin adaylarımız için her biri diğerinden güzel, çok zarif işlenmiş çeyizlik havlu kenarı modellerini ,gelin adaylarımıza fikir olması açısından , derleyerek bir resim galerisi oluşturduk. En yeni havlu kenarı modellerine baktığımızda modeller arasında simli ipler,etaminler ve oyalı olanları trend.Seçim yaparken...

Sayfayı Paylaş