gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ceylan Dekolteyi Biraz Fazla Abarttı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ceylan Dekolteyi Biraz Fazla Abarttı haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, türkücü Ceylan sahne aldığı mekanda öyle bir kıyafet giydi ki, instagramda herkes onu eleştirdi. Ortaköyde sahneye çıkan Ceylanın kıyafeti için bakalım sizler ne düşüneceksiniz?

Geçtiğimiz yıl Güçal Tanören'le nikah masasına oturan ve ekim ayında boşanan Ceylan iddialı bir sahne kostümü giydi. Karnına kadar açık, göğüslerini ortada bırakan bir elbise giyen Ceylan, fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Geçtiğimiz yıllarda Umre'ye gitmesi hatırlatılan Ceylan'ın elbisesi takipçileri tarafından beğenilmedi. "Dekolteyi abartmışsın" şeklinde yorumlar yapılan ünlü türkücü, eleştirilere yanıt vemedi.

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    istediğin kadar giyin istediğin kadar makyaj yap ama yinede travestiye benziyorsun ceylan hahaha rabbim ıslah etsin sizleri...

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahah goncam ne ddoğru söyledin valla :) güzelleşelim derken çirkinleşen biri ceyaln

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Dekolte güzeldir titan :D:D Ama sanatçıda,ama taşıya bilende..Ceylanın dekolte uçak pisti gibi maşallah biraz daha açık olaydı iyiydi :puha:

gülme bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kızın doğal kalan bir yeri yokki:D:D Baştan sonra estetik operasyon geçirdi Ajda teyzesinin yolundan gidiyorhahaha Hakkatende fazla abartmış eski popüleriterliği kalmadı tabi bu şekilde dikkat çekmeye çalışıyor.

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    diyecek birsey bulamiyorum, rabbim islah eylesin.. Rabbim bizi nefsimizin ve seytanin serrinden korusun Amin

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Iykkkk şoke oldum o ustune bısey gıymeyımı unutmus acep ?

8. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
Ceylan Dekolteyi Biraz Fazla Abarttı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Biraz Çılgın Biraz fazla Güzel Öykü Çelik resimleri

Biraz Çılgın Biraz fazla Güzel Öykü Çelik resimleri

öykü çelik öykü çelik resimleri biyografi fotoğrafları ayak Gözler harika da gerisi de süper gerçekten.Ben çok beğeniyorum.Ve sizin beğeninize sunuyorum :)
  3. Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 Ceylan – Arguvana Gidemem 02 Ceylan – Yeminim Var 03 Ceylan – Mardine 04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım 05 Ceylan – Yetiş 06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman 07 Ceylan – Yüksek...
  4. Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013 konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir çıkacağı konuşulan beklenen Alişan albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Yaklaşık 2 yıl aradna sonra çıkan albümüyle beğeni toplayan Alişan albüm tanıtımını Club Vitrin'de yaptı. Albümde, Mert Ekren ve Ceyhun Çelikten'in beste ve aranjelerinin...
  5. Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir beklenen albümü "Seni Biraz Fazla Sevdim"'i çıkaran Alişan'ın "Seni Biraz Fazla Sevdim" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... İsyanım Allah’ a Değil Haşa Mümkün Mü Söyle Kendinden Başka Kimseyi...

Sayfayı Paylaş