gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan eşi Güçal Tanören ile balayında

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceylan eşi ceylan ve kocası güçal tanören balayında celyan dubai tatili ceylan kocası güçal tanören fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda türkücü Ceylan Güçal Tanören ile nikah masasına oturdu. Hatta biz de Ceylan'ın düğünü hakkında haberleri ve Ceylanın düğün fotoları görsellerini sizlerle paylaşmıştık. İbrahim Tatlıses'in vurulmasından ötürü gecikmeli düğün yapan Ceylan gecikmeli balayı yaptı ve Ceylan kocası Güçal Tanören Dubai balayı ile aşklarını tazeledi Melek'lerim. Şimdi sizlere, Ceylan balayı görüntülerini sunuyoruz Melek'ler. [​IMG]

Türkücü Ceylan, 20 Ekim 2011'de otomobil galerisi sahibi Güçal Tanören ile nikah masasına oturmuştu. Balayına yeni çıkan çift Dubai'ye gidip romantik bir tatil yaptı.

Titanic Otel'de 1 hafta kalan Ceylan ile Güçal Tanören birkaç gün önce İstanbukl'a döndü. Ceylan "Evliliğimiz harika gidiyor. O kadar mutluyum ki anlatamam. Eşim Güçal bana "Seni keşke yıllar önce tanısaydım' deyip duruyor. Önceki evliliğimden çok iyi yetişmiş 2 tane altın gibi evladım var. Biri üniversitede okuyor. Güçal onlara da iyi baba oldu. Şimdi bir bebek daha istiyoruz. Üçüncü kez anne olmaya karar verdim. Yakında müjdeli haberi vereceğim." dedi. (Posta)

Ceylan eşi Güçal Tanören ile balayında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan İle Aslan

Ceylan İle Aslan

Her sabah bir ceylan uyanır Afrika'da. Kafasında tek bir düşünce vardır: En hızlı koşan aslandan daha hızlı koşabilmek... Yoksa aslana yem olacaktır. Her sabah bir aslan uyanır Afrika'da. Kafasında tek bir düşünce vardır: En yavaş koşan ceylandan daha hızlı koşabilmek... Yoksa açlıktan ölecektir. İster aslan, ister ceylan olun hiç önemi yok. Yeter ki güneş...
  2. Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

yaş farkı hesaplama yaş farkı hesaplaması yas hesaplama hesapla 13 Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı nedir? Benim eşim 14 ay büyük benden..
  3. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  4. Talak ile boşadığı eşine dönmek

Talak ile boşadığı eşine dönmek

Kisinin rüyada talakla bosadigi hanimina dönmesi, hastanin iyilesmesine yahut rüya sahibinin din, mezhep, sanat veya sehirde önceden bulundugu duruma dönmesine delalet eder.
  5. Ceylan Güçal Tanörenle evlendi düğününden görüntüler

Ceylan Güçal Tanörenle evlendi düğününden görüntüler

ceylan evlendi güçal tanören düğünü gelinliği nikahı fotoları haberleri burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'in vurulmasının ardından, nikah tarihini erteleten Ceylan işadamı sevgilisi Güçal Tanören'le evlendi. Muhteşem bir organizasyonla, dünya evine giren Ceylan'ın düğününe Alişan, Demet Akalın gibi bir çok ünlü davetliydi. Çok şık bir gelinlik giyen Ceylan "hayatımda ilk defa düğünüm...

Sayfayı Paylaş