gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ceylanın eski hali ceylan eski hali ceylanın estetiksiz ceylan son son [​IMG]
    BURNUNDAN DEFALARCA OPERASYON GEÇİRDİĞİ İÇİN KULAĞINDA PROBLEM YAŞAYAN CEYLAN’IN KULAK ZARI UÇAKTA BASINÇ NEDENİYLE YIRTILDI. TÜRKÜCÜNÜN KULAĞINA TÜP TAKILACAK.

Diyarbakır’da cuma günü verdiği konserin ardından İstanbul’a uçakla dönen Ceylan’ın aşırı basınçtan dolayı kulak zarı yırtıldı. Uçaktan iner inmez Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Ceylan’ın, kulağına birkaç gün içinde ameliyatla tüp takılacağı belirtildi.

‘Duyma sıkıntısı yaşıyorum’
    Kulağında çınlama ve uğultu olduğunu ve kimseyi duyamadığını söyleyen Ceylan, “Yaptırdığım burun ameliyatları yüzünden kulağımda problem vardı. Burun deliklerimin küçüklüğü nedeniyle nefes almakta zorluk çekiyordum. Uçağa bindiğimde ise basınçtan dolayı kulak zarımda yırtılma olmuş. Şu anda duyma sıkıntısı yaşıyorum” dedi.
    Yeni albümü “Bi Daha mı”yı piyasaya çıkarmaya hazırlanan ve albüm öncesi burnundaki etleri temizlettiğini anlatan Ceylan, “Albüm çok güzel oldu. Albümde Kenan Doğulu’nun ‘Güzeller İçinden’ şarkısını türkü formatında okudum” diye konuştu.

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor
    uzuldum gecmis olsun ne diyeyim

Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  3. Ceylan'' estetiklerime karışmayın diye isyan etti

Ceylan'' estetiklerime karışmayın diye isyan etti

Estetiklerimden kime ne Ceylan, estetikleriyle ilgili yapılan eleştiriler için şunları söyledi. Ceylan, Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi'nde "Bir Daha mı" adlı yeni albümünün imza gününe katıldı ve hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Meslek yaşamında 25 yılı geride bıraktığını söyleyen Ceylan, estetikleriyle ilgili yapılan eleştiriler için ise şunları...
  4. Yüz Estetiği Yüz Germe

Yüz Estetiği Yüz Germe

Yüz Estetiği Yüz Germe Yaşlanmaya bağlı olarak veya genetik sebeplerden bazı kişilerin yüzleri olduğundan daha yaşlı gösterecek kadar kırışık ve sarkık olabilir. Kişi yüzünde meydana gelen bu deformasyondan zamanla olumsuz etkilenmeye başlayabilir. Zamanın yüzünde bıraktığı izlerden kurtulmak ve daha genç bir yüze kavuşmak için estetik yüz germe ameliyatı olabilir. Yüz nasıl yaşlanır?...
  5. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş