gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan'' estetiklerime karışmayın diye isyan etti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Estetiklerimden kime ne

[​IMG] Ceylan, estetikleriyle ilgili yapılan eleştiriler için şunları söyledi.

Ceylan, Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi'nde "Bir Daha mı" adlı yeni albümünün imza gününe katıldı ve hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
    Meslek yaşamında 25 yılı geride bıraktığını söyleyen Ceylan, estetikleriyle ilgili yapılan eleştiriler için ise şunları söyledi: "Bu konu baydı artık. Yıllardır bilinen bir şey, niye bu kadar konuşuluyor anlamadım. Estetik yaptırdım kime ne? Dünyada milyonlarca kadın estetik yaptırıyor. Sanatçısı yaptırıyor, mankeni yaptırıyor, ev kadını yaptırıyor, iş kadınları yaptırıyor. Niye bu kadar üstüne düşülüyor? Ben estetiğimle gelmedim bugünlere. 25 senemi verdim, öyle kolay gelmedim! Buraya sesimle geldim."

Ceylan'' estetiklerime karışmayın diye isyan etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru güzel isyan etti

Ebru güzel isyan etti

EBRU GÜZEL, 'MARKA KIYAFETLER, ONLARI SATIN ALAN BİÇİMSİZ KADINLARA DEĞİL, GÜZEL BİR VÜCUDA YAKIŞIYOR' DİYOR. Yeditepe Üniversitesi'nde bir yandan doktora yapıp diğer yandan iletişim dersi veren model Ebru Güzel, 'Marka kıyafetler, onları satın alan biçimsiz kadınlara değil, güzel bir vücuda yakışıyor' diyor. Ebru Güzel, evlilik için ise şunları söyledi: 'Beyaz atlı prens yok, güven...
  2. Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor

Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor

ceylanın eski hali ceylan eski hali ceylanın estetiksiz ceylan son son BURNUNDAN DEFALARCA OPERASYON GEÇİRDİĞİ İÇİN KULAĞINDA PROBLEM YAŞAYAN CEYLAN’IN KULAK ZARI UÇAKTA BASINÇ NEDENİYLE YIRTILDI. TÜRKÜCÜNÜN KULAĞINA TÜP TAKILACAK. Diyarbakır’da cuma günü verdiği konserin ardından İstanbul’a uçakla dönen Ceylan’ın aşırı basınçtan dolayı kulak zarı yırtıldı. Uçaktan iner inmez Acıbadem...
  3. Uğur Dündar isyan etti

Uğur Dündar isyan etti

Ergenekon'un 2. iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan Uğur Dündar canlı yayında çileden çıktı Ergenekon davasının bugün açıklanan 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Uğur Dündar canlı yayında şöyle konuştu: "Şimdi bugünkü iddianameden bir bölüm okuyoruz sizlere... BTV'nin haber müdürü, şu anda Susurluk...
  4. Bade İşçil İsyan Etti !

Bade İşçil İsyan Etti !

kuzey güney bade işçil haberleri buğra gülsoy haberleri İlk bölümünden beri merakla takip edilen Kuzey Güney dizisinin güzel oyuncularından Bade İşçil isyan etti melekler. Rol arkadaşı Buğra Gülsoy 'un boşanmasına sebep olarak gösterilen Bade İşçil'le ilgili haber şöyle; Buğra Gülsoy ile Burcu Kara çiftinin ayrılmasına neden olarak gösterilen Bade İşçil önceki gün Nişantaşı’ndaydı.“Kuzey...
  5. Burcu Kara İsyan Etti !

Burcu Kara İsyan Etti !

Bu konu; burcu kara isyan etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önce ki gün yılbaşı tatili için havaalanında görüntülenen başarılı oyuncu Burcu Kara 'nın, fotbolcu Ümit Karan ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Ümit Karan 'nın dün yaptığı açıklamanın ardından çıkan haberlere daha fazla susamayan Burcu Kara isyan etti.. Tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Burcu...

Sayfayı Paylaş