gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan Giyim

Konu, 'Gelinlik Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sektör : Giyim Sektörü Kategori : Gelinlik Firma Adı : Ceylan Giyim Firma Resim : Açıklama : Giyim Sanayi , Tekstil & Moda Web Adresi : http://www Adres : Telefon : (212) 8865795 Fax :

Ceylan Giyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Ceylan - Nare

Ceylan - Nare

bir öptüm bir dişledim Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare Pen çıt attım tek geldi Eyvah eyvah nare Kuceden nare geldi Ben hayranam yare Bir öptüm bir dişledim Eyvah eyvah nare Al yanaktan kan geldi Ben hayranam yare Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare İpek mendil elinde Eyvah...
  3. Ceylan - Delilo

Ceylan - Delilo

deliloy deliloy destane delilo notaları ceylan delilo şarkısının notaları destane video Daldan kestim bir denek Etrafi benek benek İ�yle bir yar sevmişem Gerisi neme gerek Delilo delilo destane Delilo delilo hayraney Delilo delilo destane Delilo delilo hayraney Dama çıkmış bir güzel Damın üstünde gezer İ�yle bir yar sevmişem Adı kendinden güzel Delilo delilo destane Delilo...
  4. Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 Ceylan – Arguvana Gidemem 02 Ceylan – Yeminim Var 03 Ceylan – Mardine 04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım 05 Ceylan – Yetiş 06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman 07 Ceylan – Yüksek...

Sayfayı Paylaş