gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan - Mensüre Hanım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Elinde oya gidiyo toya dudağı boya menşüre hanım Elinde oya gidiyo toya dudağı boya le menşüre hanım

Elinde maşa gider ataşa kızlara paşa le mensüre hanım

Elinde maşa gider ataşa kızlara paşa mensüre hanım

Elinde mili bülbüldür dili mahlenin güli menşüre hanım

Elinde mili bülbüldür dili mahlenin güli menşüre hanım

Elinde maşa gider ataşa kızlara paşa le menşüre hanım

Elinde maşa gider ataşa kızlara paşa menşüre hanım

Elinde iğne süslenmiş yine gider düğüne menşüre hanım

Elinde iğne süslenmiş yine gider düğüne le menşüre hanım

Ceylan - Mensüre Hanım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  2. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  3. Ceylan - Nare

Ceylan - Nare

bir öptüm bir dişledim Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare Pen çıt attım tek geldi Eyvah eyvah nare Kuceden nare geldi Ben hayranam yare Bir öptüm bir dişledim Eyvah eyvah nare Al yanaktan kan geldi Ben hayranam yare Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare İpek mendil elinde Eyvah...
  4. Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 Ceylan – Arguvana Gidemem 02 Ceylan – Yeminim Var 03 Ceylan – Mardine 04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım 05 Ceylan – Yetiş 06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman 07 Ceylan – Yüksek...

Sayfayı Paylaş