gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: [​IMG]

01 Ceylan – Arguvana Gidemem
    02 Ceylan – Yeminim Var
    03 Ceylan – Mardine
    04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım
    05 Ceylan – Yetiş
    06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman
    07 Ceylan – Yüksek Minarede Kandiller Yanar
    08 Ceylan – Dünya
    09 Ceylan – Ki Zava
    10 Ceylan – Doymadım
    11 Ceylan – Aramasın
    12 Ceylan – Öyle Bir Zamana Düştük
    13 Ceylan – Diyarbekir
    14 Ceylan – Şi Le Le

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Ceylan - Yanmışam

Ceylan - Yanmışam

ceylan yanmışam Gitme uzaklara gel kara gözlüm Senin hasretine dayanamz gönlüm Sevgini ver bana gel etme zulüm Sen de müradına er kara gözlüm Yanmışam yanmışam ben yanmışam yar Bağlanmışam yollarına harcanmışam yar İ�imdi uzaklardan haberin gelir Bu hasretlik ne zor sevenler bilir Dön gel inat etme içmeden zehir Kıyarım canıma dön kara gözlüm Yanmışam yanmışam ben yanmışam yar...
  3. Ceylan - Nare

Ceylan - Nare

bir öptüm bir dişledim Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare Pen çıt attım tek geldi Eyvah eyvah nare Kuceden nare geldi Ben hayranam yare Bir öptüm bir dişledim Eyvah eyvah nare Al yanaktan kan geldi Ben hayranam yare Ah le de nare le nare Ben hayranam yare Vay le de nare le nare Ben kurbanam yare İpek mendil elinde Eyvah...
  4. Ceylan - Delilo

Ceylan - Delilo

deliloy deliloy destane delilo notaları ceylan delilo şarkısının notaları destane video Daldan kestim bir denek Etrafi benek benek İ�yle bir yar sevmişem Gerisi neme gerek Delilo delilo destane Delilo delilo hayraney Delilo delilo destane Delilo delilo hayraney Dama çıkmış bir güzel Damın üstünde gezer İ�yle bir yar sevmişem Adı kendinden güzel Delilo delilo destane Delilo...

Sayfayı Paylaş