gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan - Vurda Git

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kal diyemem gidiyorsan gideceksin insafsız Sev diyemem sevmiyorsan duygularım faydasız

Kal diyemem gidiyorsan gideceksin vijdansız

Sev diyemem sevmiyorsan duygularım faydasız

Vur da git beni bir kurşunla

Vur da git kalbimi aşkınla

Vurda git hasretle acıyla

Vur da git...vur da git

Alda git aklımı başımdan

Alda git canımı canımdan

Alda git resmini karşımdan

Alda git...alda git

İ�ek diyorsan çekeceğim hasretini imansız

Unutamam unut deme sensiz olmam imkansız

İ�ek diyorsan çekeceğim hasretini günahsız

Unut deme unutamam sensiz olmam imkansız

Vur da git beni bir kurşunla

Vur da git kalbimi aşkınla

Vurda git hasretle acıyla

Vur da git...vur da git

Alda git aklımı başımdan

Alda git canımı canımdan

Alda git resmini karşımdan

Alda git...alda git

Bırak gitsin..dönerse senindir

Dönmezse..hiç senin olmamış ki zaten

Bırak.... bırak gitsin

Ceylan - Vurda Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 Ceylan – Arguvana Gidemem 02 Ceylan – Yeminim Var 03 Ceylan – Mardine 04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım 05 Ceylan – Yetiş 06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman 07 Ceylan – Yüksek...
  3. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  4. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş