gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan - Yalan Oldu Benim Ömrüm

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dağ başında boran karda yar seninle başım darda güldürmedi Felek yardan yalan oldu benim ömrüm adına türküler yazdım

Sevdan ile candan bezdim

Ya gurbet elde gezdim.yalan oldu benim ömrüm oyoyoy benim

İ�mrüm oy naçan ömrüm oy garib ömrüm veran oldu bnim ömrüm

Neler çektim neler gördüm derd üstüne derdler ördüm dağla

Keder çektim durdum yalan oldu benim ömrüm.sanmaki seni

Unuttum

Dağlarda güller kuruttum gurbet eli mesken tuttum

Yalan oldu benim ömrüm.oyoy benim ömrüm oy naçan ömrün oy

Garib ömrüm veran oldu ömrüm

Ceylan - Yalan Oldu Benim Ömrüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim şol yel esip geçmiş gibi Hele bana şöyle geldi bir göz açıp yummuş gibi İşbu söze Hak tanıktır bu can gövdeye konuktur Bir gün ola çıka gide kafesten kuş uçmuş gibi Miskin âdem oğlanını benzetmişler ekinciye Kimi biter kimi yiter yere tohum saçmış gibi Bu dünyada bir nesneye yanar içim göynür özüm Yiğit iken ölenlere gök ekini biçmiş gibi Bir hastaya vardın ise bir...
  2. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  3. Cengiz Özkan - Sen Bir Ceylan Olsan

Cengiz Özkan - Sen Bir Ceylan Olsan

cengiz özkan sen bir ceylan olsan Sen bir ceylan olsan ben de bir avcı Avlasam çöllerde saz ile seni Bulunmaz dermanı yoktur ilacı Vursam yaralasam söz ile seni Kurulma sevdiğim güzelim deyin Bağlanma karayı alları geyin Ben bir çoban olsam sen de bir koyun Seslesem elime tuz ile seni Koyun olsan otlatırdım yaylada Tellerini yoldurmazdım hoyrada Balık olsan takla dönsen deryada Düşürsem...
  4. Kadınların ömrüne ömür katacak 6 besin kaynağı

Kadınların ömrüne ömür katacak 6 besin kaynağı

Kadınların ömrüne ömür katacak 6 besin kaynağı ASM Suadiye Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Canan Öcal Kuzum yaşam uzatan 6 süper gıdayı dengeli bir şekilde alan kadınların daha sağlıklı bir yaşam sürdürebileceğini söylüyor. Kuzum’a göre bu gıdalar düşük yağ oranına sahip yoğurt; somon ve sardalya gibi yağlı balıklar, fasulye, nohut, mercimek gibi baklagiller, domates, D vitamini...
  5. Oturmak İnsan Ömründen Çalıyor Haberiniz Olsun.....

Oturmak İnsan Ömründen Çalıyor Haberiniz Olsun.....

Oturmanın Zararları Oturmanın Ne Gibi Zararları Var Aslında Türk insanı olarak tembel değiliz çalışkan ve koşturmayı seven bir milletiz..ama yine de oturmayı sevenlere bir önerimiz var..Uzun süre oturup kalmak insan ömrünü yiyor..Demedi demeyin..Acilen hareket zamanı diyoruz ve uyarımızı yapıyoruz... Oturmaktan Ölebilirsiniz! Bütün araştırmalar aynı sonucu veriyor; hareketsizlik,...

Sayfayı Paylaş