gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylan - Yar Gelsene

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceylan yar gelsene yar gelsene ceylan hiç aklına gelmezmiyim dönsene Bu ne gidiş sevdiçeğım anam ağlar
    hasretin hançer gelmezim yürek dağlar

bu ne gidiş sevdiceğim anam ağlar

hasretin hançer gelmezim yürek dağlar

Hiç bir sözüm kar etmedi gitme dedim dinlemedi

ben bittim sevdam bitmedi

gelsene yar gelsene dönsene yar gelsene dönsene

dön gel hasreti bitmezim

gel bir selamı yetmezim

gel çan teslim etmezim

gelsene gelsene gelsene gelsene

hiç aklına gelmez miyim uykuların bölmez miyim

ben bende değil ben sendeyim yar

gelsene yar gelsene dönsene

Ceylan - Yar Gelsene konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Dursun Ali Erzincanli - gelseydin

Dursun Ali Erzincanli - gelseydin

dursun ali erzincanlı gelseydin sözleri gelseydin nota notaları Sevgili! Ümmü Mektum gibi Seni görmeden sana sesleniyoruz Alıp verdiğin nefesi duyar gibi Sanki açınca gözlerimizi Seni görecekmişiz gibi Sana sesleniyoruz. Senin huzurunda ses yükselmez. Edeple konuşulur; edeple susulur. Hele biz ki bu kapının dilencileri, El açıp beklemekten başka Bize bir şey düşmezdi ama Şu araya...
  3. Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Ceylan - Türkülerin Ceylanı 2009

Son günlerde köpegine swaroswki taşlarla yaptırdığı kostümle gündemde olan Ceylan Türkilerin Ceylanı adını verdiği yeni bir albüm piyasaya çıkardı...Şimdi albüm tanıtına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 Ceylan – Arguvana Gidemem 02 Ceylan – Yeminim Var 03 Ceylan – Mardine 04 Ceylan – Saçımın Akına Bakma Sultanım 05 Ceylan – Yetiş 06 Ceylan – Kader Bize Gülecekmiş Ne Zaman 07 Ceylan – Yüksek...

Sayfayı Paylaş