gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceylanın yeni "Ceylan 2011 Arabesk" albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceylanın yeni albümü, ceylan 2011 arabesk, yeni şarkıları, son albümü, şarkı isimleri, albüm tanıtımında yaptığı şok açıklamalar burda arkadaşlar.

Güçlü yorumcu Ceylan yeni albümü "Ceylan 2011 Arabesk" tanıtımıda şok açıklamalar yaptı Melek'ler.

Şarkıcı Ceylan, yeni albümü 'Ceylan 2011 Arabesk'in kutlamasını önceki gün Kumkapı'da yaptı

İlk klibini ‘Bu da Geçer’ adlı şarkıya çektiğini belirten Ceylan, bir türlü aşkı bulamamaktan yakındı.

Eski kayınpederi İbrahim Tatlıses’in vurulması üzerine evlilik hazırlıkları yaptığı nişanlısıyla nikâh tarihini erteleyen Ceylan, “Tam evlenecektik malum olay gerçekleşti

Ortada bu kadar büyük bir acı varken düğün yapmak istemedim. Şu an nişan da kalmadı. Tam evlenecekken nişanı attık. Niye bilmiyorum ama çok zor gerçekten” diye konuştu.

Sevgili Melek'ler, Ceylan'ın "Ceylan 2011 Arabesk" albümünde yer alan şarkılar aşağıdadır :)

Ceylan 2011 Arabesk Albümünü Çıktı
    Ceylan Arabesk Albüm içeriği
    01. Ceylan Buda Geçer
    02. Ceylan Sor İstedim
    03. Ceylan Mesele
    04. Ceylan Sustum Artık
    05. Ceylan Islamışsın
    06. Ceylan Bana Mı Düşer
    07. Ceylan Sende Ayrılıktansın
    08. Ceylan Git Güle Güle
    09. Ceylan Merak Etme Sen
    10. Ceylan Benim Hayatım
    11. Ceylan Hala Seni Seviyorum
    12. Ceylan Delikanlı Değilsin
    13. Ceylan Sevmeyelim Artık
    14. Ceylan Uykudamısın

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmm dinleyelim bakalim ilk defa gördüm simdi:D Emegine saglik.:))

Ceylanın yeni "Ceylan 2011 Arabesk" albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Yalın'ın yeni albümü

Yalın'ın yeni albümü

yalının yeni albümü yalının müzikleri son albümü albümleri yalın son albüm indir Yalın 2 yıllık aradan sonra,7 aylık titiz bir çalışmanın ardından,hayranları ile buluşmaya hazırlanan şarkıcı 4. albümünde daha önceki projelerinde olduğu gibi sözü ve müzikleri kendine ait.Yaza damgasını vurmaya hazırlanan Yalın"ın prodüktörü ünlü aranjör Alper Erinç.
  3. Bendeniz'den yeni albüm

Bendeniz'den yeni albüm

bendeniz 2008 albümü Türk popunun en başarılı ve kalıcı isimlerinden Bendeniz yepyeni albümü "Olsun" ile önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.. 11 şarkının yer aldığı yeni albümünde tüm ve söz ve müziklerin altına imzasına atan sanatçı aynı zamanda yenilenen imajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.. Raks Müzik Prodüksiyonları etiketi ile müzik marketlere...
  4. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  5. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...

Sayfayı Paylaş