gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ceynur – Aşk,Yağmur Ve Çikolata 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çiçeği burnunda albüm sahibi olanlardan biride Ceynur Ceynur'un yepyeni albümün bilgilerine gelince

İlk albümü “Aşk, Yağmur ve Çikolata” ile müzik severlerle buluşan Ceynur, albümün çıkış parçası “Yağmur”un farklı sound ve şarkı sözleri ile dikkat çekerek, müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Hazırlıkları yaklaşık 1 yıl süren albümün müzik direktörlüğünü ve prodüktörlüğünü Erkin Arslan yaptı. Erdem Sökmen, Onur Alatan, Ant Şimşek, Volkan Başaran, Evrim Kurtiç, Sonat Özer, Levent Candaş, Mehmet Çelik, Ersin Özer, Barış Ertürk, Yurdal Tokcan, Berna Keser, Ömer Öztüyen ve Gündem Yaylı Grubu gibi müzik dünyasının başarılı isimleri albüm için bir araya gelirken, albüm grafik tasarımını Engin Yağmurdereli ve illustrasyonunu Behnan Shabbir, Ceynur’un imaj danışmanlığını ise Ceyda Balaban yaptı.

Albümün ilk videoklibi çıkış parçası olan “Yağmur” isimli parçaya Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri bir tam gün süren klipte birbirinden farklı dört kadın karekteri canlandıran Ceynur şarkının sözleri ile şimdiden kadınların sesi oldu.

1. Aşk
    2. Yağmur
    3. Adres
    4. Tanrı Beni Duydu
    5. İn miyim Ben Cin miyim
    6. İstedim
    7. Sonsuza Kadar
    8. Dale Tango
    9. Ötesi Yok

Ceynur – Aşk,Yağmur Ve Çikolata 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmurda Aşk Başkadır

Yağmurda Aşk Başkadır

yağmurda aşk resimleri yağmurda aşk başkadır yağmurlu resimleri
  2. Yağmur Altında ıslanan Aşk....

Yağmur Altında ıslanan Aşk....

yağmurda kadın resimleri yağmurda ıslanan kadın ıslanan resmi resimleri adam Yağmur Altında ıslanan Aşk.... Ask yagmurda ıslanmaya benzer Sırılsıklam olursun üşümekten titrersin Ama hep yalnızsın ve tek basınasın Hiç dusunmezsın,derdı tasayı hiç umurunda olmazdunya...... İşte ask boyle birsey bitanem, Sırılsıklam asık olursun Yerı gelır ağlamaktan gözlerin kızarır... Ama sonunda bir tek...
  3. Fatih Kısaparmak Aşk Ve Özgürlük İçin 2009

Fatih Kısaparmak Aşk Ve Özgürlük İçin 2009

SANATÇI ADI: Fatih Kısaparmak ALBÜM ADI: Aşk ve Özgürlük İçin ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: Albüm 19.03.2009 Tarihinde Müzik Marketlerde yerini Alıcak..
  4. Atilla Taş - Çikolata 2009

Atilla Taş - Çikolata 2009

atilataş Çok uzun süredir ortalıklarda görünmeyen Atilla Taş yepyeni albümüyle tekrar müzik dünyasına yeni bir dönüş yaptı.Özellikle ham çökelekteki başarısını tekrar yakalamasını temenni ederek yeni albümüne hayırlı olsun diyoruz:) 1 Çikolata 2 Dağlar 3 O Eskidendi 4 Deli 5 Hamsi 6 Pişman 7 Yarim 8 Hoş Geldin Hayatıma 9 Kınalı Kuzum 10 Türkiyem 11 Pişman
  5. Fatih Kısaparmak - Aşk ve Özgürlük İçin 2009

Fatih Kısaparmak - Aşk ve Özgürlük İçin 2009

Yıllardır gerek müzik hayatında gerekse özel hayatında herkese örnek olan nadir sanatçılardandır Fatih Kısaparmak.Sesinin güzelliği kadar iyi bir eş ve örnek bir baba olmuştur.Çizgisinden asla ödün vermeyen sanatçının yepyeni bir albümü müzik piyasasında yerini aldı Albümün ismi "Aşk ve özgürlük için" Ben henüz dinlemedim albümünü ama daha önceki albümleri kadar kaliteli olduğuna...

Sayfayı Paylaş