gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Açık Arttırma

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklın tamam açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım yok mu arttıran yada sattıran pişman eden ve düşünceyi atın açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım Kendini ne sandın acaba metropol kurdugun haram parayla
    Açtığın garip yarayla Sarayda kalmis aklınız sizin belli
    Kart yaşını bilmem ama senin zeka yaşın 'iki'
    Yer kalmamış beyninizde
    Feri sönmüş gözlerinde okunmus satılmaya hazır düşünce
    Yere düştüğünde olmayan aklına gelecek sahip oldugun her düşünce
    Müzayede bağlamında sözlerim satmaya hazır
    Saçma olan herşeyi gözlerim ben
    Başladım yok mu arttıran çok ucuz
    Hep uyuz al domuz tuzla buz oldunuz
    Ben çoktan sattım kötü düsüncelerimi Saçma ideolojilerimi
    Sizinkilerde ellerimde paha biçilmez degil
    90 Derece meyil yukaridan asağiya kritiginizde
    iyice batın sizi batıran her boş şeyi satın
    Doğrudan satın alın yolsuzluğu yatıralım
    Kötülüğü batıralım,Bağlayalim kötü elleri
    Dağlayalım yan bakan gözleri
    Sallayalım antirealist beyinleri
    Gençler izlesin şimdi beni

Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklın tamam açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım yok mu arttıran yada sattıran pişman eden ve düşünceyi atın açık arttırmayı ben başlattım satıyorum satıyorum sattım

Ceza Açık Arttırma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  2. Açık arttırma

Açık arttırma

Açık arttırma, kişinin bir çıkar için bazı kimselerle yarışmak zorunda kalacağına işarettir.Rüyada bir mezat dairesinde oldugunuzu ve satilan esyaya pay sürdügünüzü görmek, evinize yeni bazi esyalar alacaginiza ve evinizin düzenini degistireceginize delalet eder. Mezatta bir esya sattiginizi görmek, evinizden bir esyanin çikacagina isarettir.
  3. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  4. MİCHAEL JACKSON'ın Eşyaları Açık Arttırmada

MİCHAEL JACKSON'ın Eşyaları Açık Arttırmada

MİCHAEL JACKSON, MADDİ SIKINTILAR NEDENİYLE DEĞERLİ OLAN BİRÇOK EŞYASINI AÇIK ARTTIRMAYLA SATIŞA ÇIKARACAK. BU EŞYALARDAN BAZILARI ŞİMDİDEN GÖRÜCÜYE ÇIKTI. Açık artırmaya çıkarılacak 'Michael Jackson Koleksiyonu', Nisan ayında gerçekleşecek müzayede öncesi dünya çapındaki belli başlı şehirlerde görücüye çıkıyor. Maddi zorluklar yaşayan 'Pop'un Kralı' Jackson'ın birçok eşyası müzayedede...
  5. Hükümlülerin Açık Ceza İnfaz Kurumlarına Ayrılmaları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik

Hükümlülerin Açık Ceza İnfaz Kurumlarına Ayrılmaları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik

Hükümlülerin Açık Ceza İnfaz Kurumlarına Ayrılmaları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de 08.06.2012 tarihinde yayınlanmıştır. Buna göre Yönetmeliğin 6 ncı maddesinin birinci fıkrasındaki “beş yıl” ibaresi “altı yıl”, üçüncü fıkrasının (a) bendindeki “bir” ibaresi “iki” olarak değiştirilmiştir. Yönetmeliğin 6. maddesi iki yıldan fazla hapis cezası...

Sayfayı Paylaş