gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Alaturka Faslı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İcraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulümüz içtimaya hazır olunuz istişaredeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve rapim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar.Rapte cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kefeninize dikecek ekleyecek hepinize gösterecek tersten, rapi mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen.

2. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cezayı seviyorum dolayısıyla onun eserlerini de

Ceza Alaturka Faslı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uşak faslı

uşak faslı

Bir konserde usak faslini dinlemek, ruhunun çoktan beri sükuna ve sevgiye ihtiyaci oldugunu. bunu evinden ve esinden bekledigini gösterir.
  2. Sezen Aksu - Dert Faslı

Sezen Aksu - Dert Faslı

Terkedildim yine kaldım açıkta Ben yine deli divane Ayıplayanın başına gelir inşallah Ah çekerim yane yane Bir Allah bilir bir de ben bilirim Gerisi boş gerisi hikaye Ağlarsa anam ağlar Yabancı yalan ağlar Derdim elaleme bahane Oyna oyna halime, oyna kör talihime Oyna oyna vah ile, oyna bahtı kareme Zevk edindim keyf edindim Bende sevda kıyamet Yağmalayın yüreğim feda olsun Siz...
  3. Ceza adıköy Acil Bekler (feat Alaturka Mavzer)

Ceza adıköy Acil Bekler (feat Alaturka Mavzer)

(1CİVCİV) Her günümüz deli dolu kaç sene,bırak hadi her şeyi git yat mahşere he Olurunu kurtar onurunu at çöpe geçici hevesler en tepede İstanbul burası rap nerde doğdu öğren köpek,bizden sorulur adaleti kenetlenmişiz herkes biz bize Kurulu topla bana gel kuruyu bırak mal sahibinindir doğru aklı panik atak olmaya dursun derken zaman geçer durgunsundur tabi oğlum...
  4. Ceza Alaturka Çeşmesi

Ceza Alaturka Çeşmesi

Alaturka çeşmesinden içtim en dikenli yoldan ben geçtim kader mi itti yoksa benmi seçtim Med cezir de dünya keşfettim vakti geldi bahsettiğim herşeyin Herşeyi yoluna koymak mı herşey Menşeği belli olmayan her birşeyin bir bedeli vardır ah beynim... İcraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz Ancak iticat talebeleri kabulümüz içtimaya hazır olunuz İstişaredeyim...
  5. Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Bedava Alaturka Istanbul 2 Bu Aksam Bütün Meyhanelerini Müzik: Avni Anil Hatirla Ey Peri Müzik: Muhlis Sabahattin Ezgi Beklerim Her Gün Bu Sahillerde Müzik: Imail Hakki Nebioglu Ben Seni Unutmak Için Sevmedim Müzik: Amir Ates Ömrümüzün Son Demi Müzik: Selahattin Altinbas Indim Havuz Basina Müzik: Anonim Karam Müzik: Anonim Senden Ayri Yasayamam Müzik: Hüseyin Çoskuner Sensiz Kalan...

Sayfayı Paylaş