gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Allaha İsyankar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

eskiler mazi sikilmişler gazi üç günlük dünya bu gün varız yarın yokuz şu üç günlük dünyadada yüzümü güldürmedinyaa
    allahım sana çok isyanım
    sevenleri kavuşturmak çokmuzor be
    tabiki zor diğil
    demiştimya birtanem
    ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti
    ben seni bu günde sevmedim çünkü bugünde bitecek
    benseni hep yarınlarla sevdim
    çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
    seni çok ama çok sevi yorum

Ceza Allaha İsyankar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - İsyankar

Asya - İsyankar

Asya - İsyankar gittiğinde ruhum sanki kuş olup uçtu nerede olsan seni buldu yanında oldu hiç benzemiyor başka acı senin yokluğuna ne savaşlar başka aşklar giden dostlar sor yağmura sor rüzgara ne soğuklar ne ayaz kışlar yalnızlığı da gördüm birtek hasretinle başedemedim sor yağmura sor rüzgara ne soğuklar ne ayaz kışlar yalnızlığı da gördüm meydan okudum hayata hasret vuruyor...
  2. isyankar harfler

isyankar harfler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  4. İkinci Çocuk daha isyankar

İkinci Çocuk daha isyankar

Child Development dergisinde yayımlanan bir araştırmaya göre, genelde ilk doğan çocuk daha uyumlu ve boyun eğen bir mizaca, ikinci çocuk daha bağımsız bir kişiliğe sahip oluyor. Yeni araştırmanın, "kuşaklar boyunca ebeveynlerin bu yoldaki gözlemlerine" ve doğum sırasının, "çocuğun kişiliğinin oluşumunda önemli bir rolünün bulunduğu düşüncesine" yeni kanıtlar sağladığı...
  5. İsyankar msn nickleri

İsyankar msn nickleri

Benin ruhum asi herkese bir isyanım var diyorsanız bu isyankar ve asi nickler tam size göre şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм… кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi…! вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя… Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи… Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●● Sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda Tam karşıya geçerken...

Sayfayı Paylaş