gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Anneme

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözlerim ateşte donmuş bir süre yoktum ortalarda beni gören herkes beni ben zannetmiş merkez napıyım bana yardım et Allah! Islak gözlerin üstüne nur gibi kar yağmış bahçesinde solmadı tek bir çiçek bile kuru kuru dikmek olmaz bir dilek dile! Ölümün önüne geçmek olmaz yo isyan ancak buna kalp dayanmaz ancak farkına varmak gerekir herhangi bir suçlu aranmaz! İlk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım!

Ceza Anneme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  4. Ceza - Ceza Sahasi

Ceza - Ceza Sahasi

Ceza çok bilinmeyenli denklem Uzayın derinliklerindeyim ben Eklemlerim ve dilim çelikten Ben bir MCyim karayelden esen Kaplan sezgisiyle avını bekleyen İ�aylak Mçler altınızı bezleyip gelin karşıma Sizleri Boğaz Köprüsüde düzmek borcum oldu Hem Asya seyreder hemde Avrupa Ceza mikrofonda yetti geçti üstünüzden İshal oldunuz pırlanta sözlerim yüzünden Sizleri arkanızdan genişlettim kı...
  5. Hiç unutamadığınız anne babalarınızın verdiği cezalar neler?

Hiç unutamadığınız anne babalarınızın verdiği cezalar neler?

Sakın yanlış anlaşılmasın, anne babaları kötülemek değil amacım ama cahilane bir şekilde bilinçsizce yapılan bazı hareketlerin çocuklarda izler bıraktığını düşünüyorum.Şimdi size soruyorum.Anne babanızın siz küçükken size verdiği en kötü cezalar nelerdi?Hangileri iz bıraktı belleğinizde?

Sayfayı Paylaş