gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Barikata Diss

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

spontene ol hadi.kelimelerimi alıntı yapıp taklit etme ayıp!bu patika kısa yolun başı kar! kısa günün karı varsa al ! bu rumeli hisar humbıl kumbıl çöl yolları köy buldum ben derken tombul deri kan pıhtısı gibi bir halde patladı.ibibik kuşları pipinizi yiyebilecek güçte mi? pörtlemiş hep gözleriniz ve de barikatı s.ktik dün gece biz,bu ne gaz jöntürk ne bu acele söz verdim işte sikecem i.ne! kahrol,kork it,çüksüz aydın.sahte sözlerinin hepsi baygın,kahpe gözlerinin hepsi kaymış.aklım.!! yar.ak klarda kalmış aklın! akbabadır aslın yow yow akbabadır aslın a.cık ağızlı kancıksın sen sulu gezen bir a.cıksın ilacı pislik olan erkekler Türkçe'yi tercümanla konuş i.ne.! vur emri yetmedi bulamadı kimseyi,s.kelim eminim o bizi bulacaktır! barikata batıkara vatanının ana batına kafana konup ona karısına kaçacaktır

Ceza Barikata Diss konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  4. Pit10 - Panik Yok(Sansar Diss)

Pit10 - Panik Yok(Sansar Diss)

Aman Tanrım inanmıyorm bu herif gangsta takılıyo bence aldanmayın daha ayakkabısını bağlayamıyo piçten başka kelimen yok galiba çok kudurdun merdivenden kovulmuşum..ULAN ORAYI BEN KURDUM!! çok değil birkaç sene önce bir toy vardı bulunduğu yere sayemde geldi ve götü kalktı disslediği S.O.S'e 1-2 sene önce naptı biliyo musunuz? programını aradı ve dediki: çok iyi gidiyosunuz 2003 te katıldı...
  5. Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben)

Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben)

ayben kolera diss ayben koleraya diss ceza sagopa kolera sagopa ceza ve koleraya =ayben= ben denedim oldu kızlar rap e gelebilir eledi boğdu görebilir açıkara farkı koydum cep delik cepken delik kevgir misin be kardeşlik beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her şey zer geç bile kar etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al rapimizin ömrü aynı yıl zira sen...

Sayfayı Paylaş