gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza - Bu Rap Muharebe

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

istisnalar mı vuracak beni yerden yere bab-i alı yalamalarının ağzına ben kilidi vurdum elmasız elma kurdu

gibisiniz hepiniz biz her derde deva lokman hekim formülü

gibi dafter, ölümsüz bu rapler, lefter küçük

antonyadiskolleri gibi büyüdü delikler. kimi harakırı

sandı bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini

ayakaltı rapçısı neredeler acaba lan ibne fazla

heveslenme beni kırmak kızılırmaktan tek ayak üstünde

şekerek geçmek kadar zordur mçlerin çenesini kırmak bana

düşer. metaforlarımın anaforunda kaybolacaksınız itler

kondom yok bu sefer bana baba diyeceksin kuştuğum her şeyi

sen yiyeceksin. s.o.s veremeyeceksin h

iç, kuva-i dengesiz

anten sus! kalbin duracak bir gün geberip gideceksin neyin

peşindesin

Şu habibi subıdtek muharribarra sapanla m4a1 pala bir

arada. la mecnun rap yo elhamdülillah en ab-i arif batı

berlin real cellad

kombinezon giyecek kombinasyon olarak ayağında bir pitbul

üçbi

Ceza - Bu Rap Muharebe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  2. Ceza Rap Game

Ceza Rap Game

Killa hakan: Yollar karanlıktı karanlıktan kurtulup geldik Her taraf karışık karışıktı yaman bir eldik Şimdi flowlar yerinde hemde soo fresh cool Gel yanıma yaklaş sokul usul usul Rap dedik yürüdük kavga karda kışta buzdu Bizi çekemeyenler önce konuştu sonra sustu Kustu şans bilem boş kaldı nargilem Dem dem lem bu bir hiphop game Hiç hiphopı sevmesen sen ne böyle nolacan Hırçın sulardan...
  3. Ceza Kalbim, Rapim, Nefretim, Cezam

Ceza Kalbim, Rapim, Nefretim, Cezam

Görünmez düşman öldürmekten ben bıktım İşim Rap liriklerimle mermi sıktım tıktım Adım Ceza çok kolpa saltanatlar yıktım Sosyal problemlere karşı ben hep dişimi sıktım Hebenneka kaşkaval seyretti beni yazdı çizdi Yarım akılla kıçı açıkta kalmış besbelli Bana dikkat et çocuk Galaksilere uzanan aklım seni bana hayran etti Alt üst etti beynini Dün bugün ve yarın aç karınla Yalın ayakla...
  4. Manga - Rap Rap

Manga - Rap Rap

Hanimini hüppen dezigi banna rap rap Tefeşle kayyuş illede kıtmir rap rap Alavere dalavere kim ala da kim vere rap rap Köşeleri möşeleri dön baba dönelim rap rap Raptiye rap rap zaptiye zap Zap rap rap N'aber nitekin gene geldi şapka rap rap Ben sana hayran Sen cama tırman Yok içmeye bir şişe bile ayran Nene gerek senin taht-ı revan Maaşla gırtlak gırtlak gırtlağa rap rap Bir kitap okuyor...
  5. süper güzel bir oyun rap rap rap

süper güzel bir oyun rap rap rap

rap oyunları rap hareketleri nasıl yapılır rep hareketleri rep nasıl yapılır Rap rap rap rap (Eller yere vurulur.) Aaa… o da ne? Tahta bir köprü Altından geçemem (Bir el ile diğerinin altından geçme hareketi yapılır.) İçinden geçemem (Bir el ile diğerinin içinden geçme hareketi yapılır.) Ama üstünden geçebilirim. (Bir el ile diğerinin üstünden geçme hareketi yapılır.) Takır tukur, takır rukur....

Sayfayı Paylaş