gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Feyz Al

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Vakit az yada çok , nakit al cebe sok , para var yada yok , filozof dede Korkut'a itekaka sorma kitabı bırak orda , bu tarihe lanet olsun , alakok gibi ol holocausta bi son bana kalsa muson , yağmuru yağsın alevinize sönsün , savaşınızın şerefi yok şeref, şeref o savaşı çoktan terk etti bok koktu çok. Panik atak oldu bu toplumun oğlu ve kızı gelinim ol. Kızımı satamadım ananı getir kaynana kaynadı işini bitir. Nasıl olsa sana karı bol. Sonu karakol , kanı donmuş bir karı dul , mahremiyeti yok mahkemeside mi yok acaba bu işin fişini çekip işini bitirin yeter , cezası bu raple birazcık keder , kimi tezgah açar biri tezgah kurar kimine çamur atar , yada kalpazan olup okutur o paraları , kimi rakının dibine vurup önünü göremez , o bir erkek olur. Takım elbise onun üniforması yarın herkesin delikanlısı , körfez kan gölü bunu boşver , röntgen daha ağır basabilir sağduyu yok boşken bile hoşgörü kalmadı , sen tokken ben tokken , ama çoğumuz açken anadolumuz hoş hep , kara doluyuda def et , hadi zehiri sokma karikatürü bu memleketimin ha , kendi kendimize gülüyoruz acaba neden , deliren bir toplumda.

Ceza Feyz Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Meclis-i Ala

Ceza Meclis-i Ala

[Ceza] Zayıfladı ilişkiler ve dostluğu çelişkilerle yediler İnsanoğlu dediler her nesilde üzülen oydu Günümün oğlu ancak paraya taparak gülüverir Yalancı gözleriyle bakarak dostlarını da üzebilir Müzevvir olabilir,mülevves olabilir bu insan Samimi olabilir,düzenbaz olabilir şu insan Akılsız olabilir,gereksiz olabilir o insan Tenasül edebilir,şerefsiz olabilir her insan Fakat asıl...
  2. Çalışan kadın aldatır vaazına üç ayrı ceza

Çalışan kadın aldatır vaazına üç ayrı ceza

Verdiği cuma vaazında "çalışan kadının nefsine hákim olamayarak eşini aldatabileceğini" söyleyen İmam H.H. hakkında, İstanbul Müftülüğü’nce açılan soruşturma tamamlandı. Mustafa KINALI/İSTANBUL
  3. Okan Bayülgen neden ceza aldı

Okan Bayülgen neden ceza aldı

Okan bayülgenin proğramı kaldırılmış sebebi neler arkadaşlarım. Bilgisi olan var mı ?
  4. "Makina Kafa" ve "Arkadaşım Hoşgeldin" RTÜK'ten Ceza Aldı!

"Makina Kafa" ve "Arkadaşım Hoşgeldin" RTÜK'ten Ceza Aldı!

makine kafa, arkadaşım hoş geldin, rtük cezası Sevgili melekler, Radyo Televizyon Üst Kurulu'ndan yine ceza yağdı. Hazır cevaplılığı ve komikliğiyle büyük bir kitleye hitap eden Tolga Çevik'in programı Arkadaşım Hoş geldin'e ve usta oyuncu, komedyen Okan Bayülgen'in programı Makine Kafa'ya idari para cezası uygulandı. Gerekçe olarak ise argo ve küfürlü konuşma gösterildi. Radyo ve...
  5. İftira suçundan 3 ay ceza aldım

İftira suçundan 3 ay ceza aldım

Allah cc da biliyor,etmediğim halde iftira suçu kapsamında hakim bana 3 ay ertelemesiz ve para cezasına çevirmesiz hapis cezası verdi.itiraz edip yargıtaya gönderdik bir buçuk yıl oldu.Şimdi yargıtay kararı onar sa, bu yeni çıkan denetimli serbestlik bizim için bir manâ ifade ediyor mu acaba, yoksa onanırsa bu üç ayı yatmam mı gerekiyor.Bununla ilgili bilgi verirseniz memnun olurum. Hayırlı işler

Sayfayı Paylaş