gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Gecesi gündüzü benim,

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceza gecesi gündüzü benim gecesi gündüzü benim hecesi ve sözü ceza dinle Gecesi gündüzü benim,

hecesi ve sözü benim,

berisi ötesi benim,

yaras

Ceza Gecesi gündüzü benim, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  2. Ceza Ne Benim

Ceza Ne Benim

Gecesi gündüzü benim, hecesi ve sözü benim, berisi ötesi benim, yarası beresi benim, sefası cefası benim, rüyası belası benim, dünyası fezası benim, toprağı seması benim, güneşi ve ayı benim, kölesi ve kulu benim, padişahı şahı benim, arkadaşı ardı benim, otu ve çiçeği benim, havası ve suyu benim, gölü ve denizi benim, serin boğazı benim, derin doğası benim, benim İstanbul benim, eğil duyduğun...
  3. Ceza Gece Gündüz Karışmaz

Ceza Gece Gündüz Karışmaz

nakarat daha yazılması gerek bin bir türlü şey var, bende bitmemiş ki ilham ancak sizde kalmamış, bir kitap kurdu değilim fakat iki kitap var okuduğum, birisi sağ gözüm öteki sol gözümdür dinleyin ve biraz açıl hadi rakkase, kimse bakmazsa bekle gelecekler kaliten klas, senin için rakip yok, senin için vakit çok, benim için hakikat yürümek, cemaat gözü pek olmalı, itimat gözle görülecek bir...
  4. Ceza Benim Adım Ceza (feat. Dr. Fuchs)

Ceza Benim Adım Ceza (feat. Dr. Fuchs)

Elini çek sesini kes ceza, mikrafonda geldi iste senin karsina gözyasina bakmaz acimaz sana, bana alisman lazim artik bende varim. plakasi nefret ezip geçen araba, bilmiyorum nereden geldi sana bu para. bana hesap sormaya kalkmasin kimse, ezip geçen arabanin söförüde ceza. kendine müslüman olma ey evlat, sen ne kadar sert ben o kadar dert olurum basina bela adim ceza, nam-i diger keskin kiliç...
  5. Kadir Gecesi Gündüzünde Yapılacak İbadetler Nelerdir ?

Kadir Gecesi Gündüzünde Yapılacak İbadetler Nelerdir ?

Kadir Gecesi Gün Gündüz Nasıl Geçirilir Kadir Gecesi Gündüzünde Ne Yapılmalı Sevgili melekler, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi yaklaşıyor. Bu mübarek gecenin gündüzünü de gecesini de boşa geçirmemek, günahların affı için dua etmek ve ibadet etmek gerekir. Bu yazımızda sizlere Kadir Gecesi Gündüzünde Ne Yapılmalı konusunda edindiğimiz bilgileri paylaşmak istiyoruz..:) Kadir...

Sayfayı Paylaş