gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza İç Savaş (Ceza Bölümü)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Skandal var,mandal olma özgür ol ve manda olma.Gözümün içine bak ve savaşı hisset.Bu organizma kodoman olamaz,komprodorlar ortasında kaldı insanoğlu güneşe bakamaz.Sendikasyon olayı derine indi motive olamadım ben paravan içine konmuşumda nereden haberim olacak acaba bilemem önüme kondu dosyalar ve bende imzaladım... kandırılmışım iç savaş nedeni bu benim için.Sistemin etkilenişlerine paralel sistemli analizler ve bunlara bağlı sistem problemi çözebilecek formüller artı teoriyi bırakıp pratik yapmalıyız diyebilecek insanlar ayrıca uygulama sırasında cesur olabilecek varlıklar gerek

Ceza İç Savaş (Ceza Bölümü) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  4. Ceza Savaş Çocukları

Ceza Savaş Çocukları

Zaman kavramı kalmadı anlayış yok Savaş her beyinde pozitif olasılık Dikkat et merhamet el verdi şiddete Zimmetimde kaldı Rap,Ceza sınırdaki sosyete Hergün acı kader gömülü tarlalar yaktı can aldı Can tatlı ama kan aktı kan aktı kan Yandı kaç yürek Gömdü kaç kürek körpe can Özgürlük bitti mayınlarla Kimi doğdu bağdat ortasında,kimi babylonda Kiminin...
  5. Aşk ve Ceza 58.bölüm fragmanı

Aşk ve Ceza 58.bölüm fragmanı

aşk ve ceza, 58.bölüm, fragmanı, tanıtımı, 23 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=1k6KgurhJ38

Sayfayı Paylaş