gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ceza Infaz Kurumlari Ile Tutukevleri Işyurtlari Kurumu Ve Işyurtlarinin Muhasebe Uygu

Konu, 'Ceza İnfaz Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

işyurtları işyurtları kurumu ceza infaz kurumu yönetmeliği CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU VE İŞYURTLARININ MUHASEBE UYGULAMA YÖNETMELİĞİNİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASINA DAİR YÖNETMELİK
    Yönetmelik no :
    MADDE 1 – 14/3/2006 tarihli ve 26108 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu ve İşyurtlarının Muhasebe Uygulama Yönetmeliği yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2 – Bu Yönetmelik, 1/1/2007 tarihinden geçerli olmak üzere yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Adalet Bakanı yürütür.

27.02.2007 Tarihli Resmi Gazete

Ceza Infaz Kurumlari Ile Tutukevleri Işyurtlari Kurumu Ve Işyurtlarinin Muhasebe Uygu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevlerinde Hükümlü Ve Tutuklularin Dişaridaki Yakinlariyl

Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevlerinde Hükümlü Ve Tutuklularin Dişaridaki Yakinlariyl

CEZA İNFAZ KURUMLARI VE TUTUKEVLERİNDE HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARIN DIŞARIDAKİ YAKINLARIYLA TELEFONLA GÖRÜŞMELERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASINA DAİR YÖNETMELİK Yönetmelik no : MADDE 1 – 23/6/2001 tarihli ve 24441 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevlerinde Hükümlü ve Tutukluların Dışarıdaki Yakınlarıyla Telefonla Görüşmeleri Hakkında Yönetmelik...
  2. Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri öğrenci Sicil, Sicil

Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri öğrenci Sicil, Sicil

infaz mevzuatı infaz koruma mevzuatı ve ceza kurum idaresi mevzuati koruma memurunun sicil amiri kimdir CEZA İNFAZ KURUMLARI VE TUTUKEVLERİ PERSONELİ EĞİTİM MERKEZLERİ ÖĞRENCİ SİCİL, SİCİL AMİRLERİ VE ÖDÜL YÖNETMELİĞİ Yönetmelik no : BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1- Bu Yönetmeliğin amacı, Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Kanunu...
  3. Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Hizmet öncesi Eğitim Yönetmeliği

Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Hizmet öncesi Eğitim Yönetmeliği

CEZA İNFAZ KURUMLARI VE TUTUKEVLERİ HİZMET ÖNCESİ EĞİTİM YÖNETMELİĞİ Yönetmelik no : BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1 — Bu Yönetmeliğin amacı, 29/7/2002 tarihli ve 4769 sayılı Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Kanunu gereğince kurulan eğitim merkezlerinde; idare memurluğu ile infaz ve koruma memurluğu öğrencilerinin hizmet öncesi eğitimlerine...
  4. Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Aday Memurlari Yetiştirme Yönetmeliği

Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Aday Memurlari Yetiştirme Yönetmeliği

Yönetmelik no : BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1 — Bu Yönetmelik, ceza infaz kurumları ve tutukevlerine ait kadrolara aday olarak atanan memurların yetiştirilmeleri ve aslî memurluğa atanmaları için uygulanacak eğitim programlarını, eğitim sürelerini, eğitimlerde uygulanacak sınavları, sınav değerlendirme esaslarını ve diğer hususları belirlemek amacıyla düzenlenmiştir....
  5. Ceza Infaz Kurumlari Personeli Ile Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Personeli Eğit

Ceza Infaz Kurumlari Personeli Ile Ceza Infaz Kurumlari Ve Tutukevleri Personeli Eğit

kep nasıl takılır infaz koruma memuru kıyafetleri CEZA İNFAZ KURUMLARI PERSONELİ İLE CEZA İNFAZ KURUMLARI VE TUTUKEVLERİ PERSONELİ EĞİTİM MERKEZLERİ ÖĞRENCİLERİNİN KIYAFET YÖNETMELİĞİ Yönetmelik no : BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1 — Bu Yönetmelik, ceza infaz kurumlarında görev yapmakta olan infaz ve koruma başmemuru ve infaz ve koruma memurları ile 4769...

Sayfayı Paylaş