gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Intro (Anahtar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gel gelen gördü istanbulun çilesini çek çekki istanbullu olasın(ceza) dolan taşan sokaklarda binalar hani nerede o altın olan topraklar yalan yalan yalan... nefret(dr.fuchs) majesteleri ve ekselansları(ceza)
    başla moruk başla... başla(emre)
    =CEza=
    halkım işte geldik rap müzikle deldik yanlarında verdik ayarı döndük geriye bakınız lan undergrand hiphop bi bomba bimini microphon da ceza patlayan bi bomba lan anla meclisi ala anahtarı bende ikinci şok yalanlara karnı tok gerçekleri duyun haksızlığa fuck you şşşşşştttt ses çıkarma anla ne oluyoooo
    =FUChs=
    aha aha aha aha aha nefret ssss baksana lan ülkemden dünyaya seslenen seni kendinden geçiren seçkin insanları eştiğim topraklara gömdüm döndünüz gözümün önünde söndünüz üzerinize gelen alev toplarından kaçmana imkan yok al bunu beynine sok ikinci şok nefretten almanız gereken ders çok gezegenleri parçalayan meteolarda savaşımı sölerimle sakladım saklarım gerekirse üzerine atlarım çiçek bahçelerindeki kralları aslanlara atın anahtardaki konutlardan kesinlikle sakın bu asırda nefret gerçek akım
    en yüksek rakım(ceza)

Ceza Intro (Anahtar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  2. Anahtar

Anahtar

Anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder. Anahtar, Allah'tan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevvşek davranmaya delalet eder. Ayrıca anahtar görmek, rızık, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok...
  3. Ceza Anahtar

Ceza Anahtar

Gel öyle durma Türkçe Rap'e gel, anahtar elimde, hip hop bir bomba lallalalal kulaklarını tıkama gerçekler ve mikrofon hip hop bir bomba. Neremi neremi diyip, Türkçe Rap nerede nerede diyenlere, benden bir hediye, soyunmaya benzemez bu göğüslerim kapalı, İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı, Etilerde işim olmaz Tarabyaya yolum düşmez, Lopez'ler, Anthony'ler burayı kasıp kavururken, siz...
  4. Ceza - Anahtar

Ceza - Anahtar

Gel öyle durma Türkçe Rape gel, anahtar elimde, hip hop bir bomba lallalalal kulaklarını tıkama gerçekler ve mikrofon hip hop bir bomba. Neremi neremi diyip, Türkçe Rap nerede nerede diyenlere, benden bir hediye, soyunmaya benzemez bu göğüslerim kapalı, İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı, Etilerde işim olmaz Tarabyaya yolum düşmez, Lopezler, Anthonyler burayı kasıp kavururken, siz...
  5. Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro

Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro

(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten nefret ettim. Sadece anlayamıyordum. Bu yüzden tekrar çaldım,tekrar çaldım sonra tekrar çaldım. Sonunda farkettim ki çalmadan duramaz olmuşum. O...

Sayfayı Paylaş