gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Kılıcın Ruhu [Feat Sirhot]

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

CEZA) Alev kormus, düşmansa korkmus. bu ceza kılıcı kılına sokmuş, yorulmuş ,savaşçilar adına savaşan aslan kahpe darbelerle kahraman olundu, yüreklerse taştan. baştan başa kanla suladım her yeri kanıma buladım kılıca kattım terimi, sözumün eğri feri söndu, geri dönmenın zamanı geldi doğruluğun oyunu bu işte kılıcın ruhu.

(Sirhot)

Gel yanıma gel yanıma gel
    Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel yanima gel yanima gel
    Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel yanıma gel yanima gel
    Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel benımle ol
    Kılıcın Ruhu

(CEZA)

Gel, yanıma gel, bana bir bak. Korma, düşme, kaçma, yorma gururu kafana çak. yarışalım gözümün içine bak savaşalım. eline kılıcı al yazına başla düşmanlara bir dal. akşam olsa parlassak, karaya atlasak, cigeri patlasak yasak mı var ulan ? haydi dinle bir bak. Fatalrhyme, barış ki sözünü duy, kötüyü oy, rap bizde boy boy, adını koy kovboy olmak kolay yüzyüze savaş her zaman, dikkat et parlamak kolay ! sözüme güvenirim, gözüme güvenirim, özüme güvenirim, kılıca güvenirim, yeri gelir dilimlerim, düsmanı frenlerim.

(Sirhot)

Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
    Kılıcın Ruhu

Ceza Kılıcın Ruhu [Feat Sirhot] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

aşkın kimliği yok Derin denizlerin Özgür diplerinde Kaybolmak istiyorum ben seninle Uzak olsak dünyadan Ne olur bir kere Saklıyız birbirimizin ta içinde Ruh kafeslenemez Yok başkası olmaktan kork Aşkın kimliği yok Gökyüzünde çıplak bir gün batımı Gölgesiz okşuyor suskun duvarları Saplanırken tövbeler hep aklımıza Bozuyoruz her...
  2. Ceza Şaşkın Oğlan (feat Ayben)

Ceza Şaşkın Oğlan (feat Ayben)

CEZA: Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye şunu olma aslan, beni yer ama yüzüme doğru şahlan, beni bırak önüne bak şaşkın oğlan. Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy aman sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam. Harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim çözmüş...
  3. Ceza Gheddo (feat. Killa Hakan)

Ceza Gheddo (feat. Killa Hakan)

[Killa Hakan] Kreuzberg city burasi, fazla hava atma dur, Her yerde çakallar durur,gezer,burasi ghettodur. Öte dur bak eloglu kardes tanimaz bilmez Eloglu akan gözyaslarini annen gibi silmez Yollar tuzak hep dövüs kavga yok ki bunun baska bir adi Burasi Kreuzberg (...) baska olur tadi Energimi beton altinda yatan topraktan alirim Sol kolumla block eder sag yumrugumla sallarim Parlarim geceleri...
  4. Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGİN. Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakışla iskeleton bakar.Tek atışla poligon yanar.Gel kaşar varlığın kasar.patlar kasa her kafaya patla.beşe yapar dördüne çarpar.Tar kantarla mantar tartar bu barbar.Dolaşır akünün asidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.sararda solmadan lale oldu dolma.kase görüp azmam saliselik...
  5. Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot]

Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot]

[Mic Check]Rapim aldı beni benden vardım gerçeğin doruklarına, yukarıda beni küçümsercesine bakan onca sinsi insan, düşmancasına rapimi bilmeden alay eden subjektifte yok olan, beyni ufalanan antirealist. Savaşın içinde dost arayan karşı taraf oda askeri gibi bocalayan bunca kişi yeah. Poponun kültüründe medyanın şebekleri, rapi aşağılayan kültür acizi oku cümleleri, sözlerinde silah...

Sayfayı Paylaş