gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Pardon (ft Fuat)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus
    Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz
    Açilir pardon hazirdir
    Mapusluğa bedel kapuskaya
    Yeter mi sence bu çile ve keder
    Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel
    Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi
    Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi
    Müdürün gözü tavuk karasi
    Resim yapar bahçede
    Ritim tutar
    Eyleme, etme eyleme be aci bize geçmez bak keyfine
    Voltani at tespihinde ya sabirin...
    Çok sogumus burasi ya
    Pardon su cami kapatalim

[Nakarat] x 2
    Pardon istemeden oldu
    Pardon 3 kisi yok olsun
    Pardon askim ele yar olsun
    Pardon sik çakala dört kursun

FUAT:
    Yumurta kadar dolu yagdi kafama.SÜkret tenis topu kadar degildi ama.Gülerken aglatan hata kankanin basini yakan çapariyi eniştene kaptirma.6 sene 3 ayin faturasi pardon olsada.Bacaklarim kopsada.Asuman besik kertmesiymis lan yoklama yok firar var yener mi acaba.ONURUM ISKENCEYI AÇ PENCEREYI ENISTE ZANNET KERTENKELEYI.Enikle hamlet gel aç perdeyi karanlik stir olur imza vermeyeni sloganla ritim tutar müdürün tek çaresi baytar çiçek ekip baytar cigara yakar gün sayar sisme kadini gardiyan bozar kol gibi yaslar.Rimart oynayana gelir aslar sansim kaldi hep masada ebe sasma yorganı aşma sobaya karbon biz bi hata yaptik.eeee.PARDON.(Nakarat)
    FILM: eee. ben ne anladim bu yatistan. adalet dedigin o kadar da adil bisi deil demek ki?
    DJ : Maalesef Pardon!
    Nakarat
    Pardon istemeden oldu
    Pardon 3 kisi yok olsun
    Pardon askim ele yar olsun
    Pardon sık çakala dört kursun
    CEZA:
    Gardiyanlar cellatlardan farksizdir.
    fuat:
    haksiz yere yatmis her fert bizce yalnizdir
    CEZA:
    eger enistense gardiyan o haksizdir
    FUAT:
    yalniz kalmislar fertler iste o zaman cellattir
    CEZA:
    hayati karartmaya yeter sadece bir imza
    FUAT:
    düsünüyorda düsünüyor nasil gülüyor insan

Ceza Pardon (ft Fuat) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Rüyalar ft Dumanyak

Ceza Rüyalar ft Dumanyak

kimi zaman dusunduklerim karsima cikar gizli zaman icinde misal gibi gorunen dusmanim gercek oldu ruyalarim tiyolari verir ellerimi kesen kilic adi ucurumdan dusen ben korkularimla beni yuz yuze getirir bilirim her biri gelecekte yoluma cikacak engellerin isaretidir yada umitlerimin sansimin gostergesi uyandigimda ter bosanir sakaklarim ellerim agactan dusen adam olmamak icin...
  2. fuat pardon

fuat pardon

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  3. Fuat - Fuat (ft. Stress Sirtlan - iki Lyricist)

Fuat - Fuat (ft. Stress Sirtlan - iki Lyricist)

Fuat feat Stress Sirtlan - iki Lyricist FUAT Nerde kalmistik bu fistiklarin pesinden islik calanlarin kamcilanmasi farzmi ya kuyruk sallamasa tavlatmasi 30 bin liralik gotunu kiralik sozunu riyaker ozunu gozler onune hafta sonu gazetesi pat komser adini verdigimiz tasmali kopeklerin hangi posizyonda domalsin benim icin tepistikleri bizi ilgilendirmelimi beyinsiz askerler bu gazete...
  4. Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

uat feat. Ceza - Verdigim Tohumlari ekin Fuat: Ölülerin sayisi yasayandan cok tükürdükmü ok püskürttükmü cok düsündükmü yok gurbettir bok ayol ben rapi severim yapiim hop dedik sarjörüm bosalana kadar parmak damat tetik gelin cekip gelin gögsüm delik beynim celik canin sakso calmak istemezse fuck tir git hastir it yarim tik aritmatik görsel olunca farkli grubun ... siritip...
  5. Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Ey gökyüzü...Aydınlık mısın benim kadar ve karanlık Hasret yakarmış, kavuşmak varmış Güneşten sıcak, sudan çıplak Sanırım hiçbirşey yok aramızda aşktan başka... Vay hayat, ey hayat..! Denizde vardı oltam bir balık tuttum zannettim Baktım hepsi rüyaymış mekanım yanmış bir orman Ve tek seçimse çaresizlik ona inanma Göz gördüğünden korkmaz Eski bensem bir çiçek olsam da solmam...

Sayfayı Paylaş