gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Sabah Bastı Geceyi

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Savaş genemi kekeme oldum bak bu vakit alır var bir makinalım Savaş yakınsa akınalımda buradadır biz sakınalım barışa çare bakınalım Çok hasta o kanı akıtanın hesabı çoksa nakit alın pardon şu camı kapatalım
    Bu çok soğuk bir dünya napalım biz patron üşümüş ortadoğudan yakıt alın
    İyice kanıda akıtalım ki izimiz olsun kahrolun savaş bir sayfa kapatalım
    Yoksa bizde yakılalım düşman hep markajımda sizde yakın alın hoop terörü yakın atın
    Ceza adım ve acı tadım bir miğfer bir bomba bol mermi ve tüfek alın
    Fakat ölen her masum çocuk içinse kına yakın bana bakın lan şimdi savaşı çizdim karaladım
    Koca bir dünya paraladın iki seferde yaraladın hiçbir işe de yaramadın çocuklar öldü kaldı
    Hep sakat sorumluları paravanın sen arkasınamı sakladın...

Nakarat

Back im ve track yaratır stres cut yap son anda kurtulur bu protest rap lordu
    Funk rock jazz punk önemli mi? liriklerin peşindeyim ben anlam müzik ve banşı istemekteyim
    Bu hergün olmasaydı çocuklar hergün ölmeseydi mayınlı tarlalarda hep açardı
    Çocuklar hep saçardı günbegün çiçek bu dil benim bu rap yetermi banşa
    Çekilmiş her bir film savaş dolu çocuklara kalaşnikof ve çikolata
    Al capone yada militan olma evlat hadi barışa doğru koş
    Nafile uçurum olmuş belki koprü olabilir yıkılmamışsa geçebilirsin hepsi boş

Nakarat
    Yavaş gelme üstüme savaş bitse belkide bu dil kururmu sence ha çocuklar ölmesin savaşta
    Savaş denen şey biraz yavaşla adil ol hedefi doğru seç hepsi çok saçma...
    Sabah bastı geceme ak savaş faslı genemi ah
    Bu beat çenemi kastı bak rutin bir saldırımı bu
    Mikrofondaki bu dil benim bu rap yetermi barışa
    Çekilmiş her bir film savaş dolu çocuklara...

Ceza Sabah Bastı Geceyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Ben şimdi eksik gidiyorum, sonrasına sakladığım herşeyi alıp gidiyorum, bak kötü gidiyorum. Gene hatırlayacaksın beni bu yüzden, ayrılığı aldım gidiyorum. Ben bir yarı yol gidiyorum. Sevgimi aldım gidiyorum bıraktım seni; sensiz gidiyorum. Ve sen tanrım bana bunu yapmasaydın! Akşam havaalanında ağlıyordum hatırlasana korkuyorum diyordum, verilmiş onca sözün ölümünü duyuyordum...
  2. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  3. Seksendört - Her Gecenin Sabahında

Seksendört - Her Gecenin Sabahında

ellerinden kaç kişi tutmuş kime ne al yanaktan bal dudaktan banane ah gönül der kaç buralardan ağlar gönül kaçmak bahane her gecenin sabahında biraz alkol kanımda tut elimden beni yorma hayran hayran seyrettin terk etmeden mahvettin gözlerime baksana (al yanaktan gül dudaktan banane)
  4. ....o geceler... o sabahlar....

....o geceler... o sabahlar....

o geceler... o sabahlar... Geceydi. Havada kardeş bir serinlik vardı. Genç sayılmayacak kadar çocuk, çocuk sayılmayacak kadar kaygılıydık. Ay ışıyordu... Sohbetimizin kıyısından bir dere geçiyordu. Ayın suyla öpüştüğü yerdeydik. Geceydi... Ürperiyorduk... Kanlı heyecanlı insanlar değildik, bir roman okurunun düş kahramanlarıydık. Bizi yazanın kim olduğunu hiçbir zaman bilemeyecektik......
  5. Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur buyrun Melekler

Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur buyrun Melekler

Kadir Gecesi Sabahı Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur Bu salı gecesi Kadir Gecesini kutlayacağız Allah izin verirse tabi. Sevgili Melek'ler, Kadir Gecesinin kerameti hakkında bilgi sahibiyiz hepimiz az ya da çok... Öncelikle sizlerin Kadir gecesini hayırlıyor ve bizleri de dualarınıza almanızı rica ediyoruz:) Ayrıca sizlere bu yazımızda Kadir Gecesinin sabahı nasıl olur diye de...

Sayfayı Paylaş