gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayben kolera diss ayben koleraya diss ceza sagopa kolera sagopa ceza ve koleraya =ayben= ben denedim oldu kızlar rap e gelebilir eledi boğdu görebilir açıkara farkı koydum cep delik cepken delik kevgir misin be kardeşlik beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her şey zer geç bile kar etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al rapimizin ömrü aynı yıl zira sen krişi dişle eşli pişli sonra kişne berkemal asayiş kimim işte rap değilmi istediğin rap değilmi beklediğin ben değildim özlediğin ama ben geldim rap herkesin harcı değil ben pirim. ruhum aynı rapte atar kanım her daim plak çalar misali kalbim strech atarken dilim her bakıma hazır ve nazır gün sayar roka beat i yapar ben okurum rap sana dokunur ve sahne kurulur sahto ayben ceza okur onu ucu sana dokunur burası bi rap okulu
    =sahtiyan=
    biraz ol kadir herkes sana inanır ilgin bol olur etraf çok yaranır hergün yeni sayfa açılır yapışır yere kalebodur lan git menhankülü gibi bastım it tahtı gibi yaktım alice harika diyarı takılıp kaldım itin içinde gezer ben elimde tel keser ama kan gelmez rap arda uçak bekler yalan demeçler gazatede eko dj mc yada her birisi bi funk kişisel mc ye özel mesaj sayısal sözel kültürlüymüş vay jennifer lopez çal bu sefer dedim güzel hey dj mic check naber al oldu herkes cengaver gözünü açtığın yerde biter bu defter eften püften krizler aynen kırıldı insin kepenkler gelsin çelenkler yazdığım beatler yalan olan borcumu akıttığım dissler sana hayırlı işler yetimhaneler yeni bebek bekler
    =ceza=
    filozofmuş halt etmiş fars dili edebiyatından bahsetmiş otuzun biri olmuş katletmiş rap i sen gene hep 31 çek mic check mic check kontrol bir iki benim deli rap yaptığımı her beat inin hakkını verdiğimi en kötü beat leri bana verdiğini bilir yenilemiş gibi kendini taklit eder beni ve birilerini kestiğim beat ler kadar es gelsin padişah olamadın mc değilsin şovmen abin mi satın almış yüz bin albümü bir günde yoksa sen mi gidip aldın gömdüğün paralarla yuh be babalar gibi yürü koçum mc lik serbest stille başlayan bir dağa tırmanmaktır mc lik kalpten beynine ve dile ulaşan bir cambazlıktır mc lik senin gibi playback yapanlardan hep uzak kalmaktır mc lik ma ma ma ..... mic tır

Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suç ve ceza kavramları!!!

suç ve ceza kavramları!!!

GİRİŞ Bir suçtan söz edebilmemiz için her şeyden önce bir hareket icra edilecektir. Bu fiil tabii anlamda gözle görülebilen bir hareket, bir değişiklik olabileceği gibi aynı zamanda hissedilebilen, görülebilen, duyulabilen ve hem de hissedilebilen bir değişiklik de olabilir. Demek ki suçun varlığı için her şeyden önce dünyada meydana gelen bir değişiklik olmalıdır. Eğer dünyada bir değişiklik...
  2. Ceza Neyim Var Ki ( feat Sagopa Kajmer)

Ceza Neyim Var Ki ( feat Sagopa Kajmer)

Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl. Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa kör. Sınırda kalmışlardanız biz. Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız; Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. Çölde kazanılan zaferler; Hepsi kanla yazılır. Ahmak olmasaydın insan; Tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün dogumundan gün batimina, Her geceden gündüze işlenen bir suç var. Her bir yerde...
  3. Ceza Barikata Diss

Ceza Barikata Diss

spontene ol hadi.kelimelerimi alıntı yapıp taklit etme ayıp!bu patika kısa yolun başı kar! kısa günün karı varsa al ! bu rumeli hisar humbıl kumbıl çöl yolları köy buldum ben derken tombul deri kan pıhtısı gibi bir halde patladı.ibibik kuşları pipinizi yiyebilecek güçte mi? pörtlemiş hep gözleriniz ve de barikatı s.ktik dün gece biz,bu ne gaz jöntürk ne bu acele söz verdim işte sikecem i.ne!...
  4. Askeri Ceza Kanununda Yazili Cezanin Icrasi Ve Disiplin Cezalarinin Tatbiki:

Askeri Ceza Kanununda Yazili Cezanin Icrasi Ve Disiplin Cezalarinin Tatbiki:

Madde 18 - Bu kanunda yazılı olan bir ceza ancak bir mahkemenin karariyle infaz olunur. Aşağıdaki hallerde disiplin cezalariyle mücazat yapılabilir. A : 82, 96 ve 136 ncı maddelerin 1 numaralı ve 93, 116, 117 ve 150 ncimaddelerin 2 numaralı fıkralarında, B : 68, 83, 86, 108, 130, 137 ve 145 inci maddelerde yazılı kısa hapis cezaları.
  5. Aşk ve Ceza ( atv)

Aşk ve Ceza ( atv)

Aşk ve Ceza Dizisi oyuncu kadrosu Murat Yıldırım Nurgül Yeşilçay Feride Çetin Kerem Atabeyoğlu Tomris İncer Oktay Gürsoy Zeynep Beşerler Cenk Ertan Sennur Kaya aşk ve ceza dizisi konusu aşk ve ceza dizisi ATV Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni arasında geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında...

Sayfayı Paylaş