gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Sitem(Polis Soundtrack)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kimse bilmez ki neye ne için ne kadar vakit var İstesen de sırası yok ki ölümü ölmez sanan yar Neler için harcarsın ömrünü neler için akar gider
    Arkada kalana mı üzülürsün bence gidende çok beter
    Mecbur kalıp yaptığın hatalar mı sana kaldı kâr
    Dönüp baktığında verdiğin zarar elbet bir yerden patlar
    Sıranı beklerken büyür şans beynindeki bir ur gibi
    Hayat bazen de tatlı bir güzele yapılmış kur gibi
    Bilmeceleri tek tek çöz yorgun olan bir çift göz
    Üzgün olan her bir kimse düzgün olan hiç iş yok
    Farkına var doğru sensin essin daim rüzgarın
    Öyle çok yorulmuşsun ki saplanmış sanki bir ok
    Senin işini senden daha iyi yaptığını sananlar
    Vardır elbet bazen sende kendini en iyi sanırsın
    Zaten sınırlar çizilmiştir çoktan buna inanırsın
    Mecbur kalınca denize düşmeden de yılana sarılırsın

En son aldığın sayfaya ilk yazdığın sözler bunlar
    Sende bu defter gibiydin önceden beyaz ve tertemiz
    Şimdi bir müsvedde gibi hissetmektesin silmek imkansız
    Birçok şey ve sen aynı bu kalem gibi oldun günbegün
    Aynı bir kalem gibi tükenip bitecek her ömür
    Ve geriye kalansa tahta sıraya kazılı ismimiz olur belki
    Anlatılacak çok şey var paylaşılacak çok şey vardı
    Fakat kaldı senle hepsi artık çok geç zaman geçti
    Gerçeklerden kaçtıkça gerçeğinde vardın farkına
    Üçüncü gözün açıldı ve beyninde kopar fırtına
    Ben hep karanlık yerlerdeydim yalnız başıma
    Şu an aydınlık önünde ama korkun aydınlıktan da fazla
    Niçin yazmaya başladığımı hatırlamıyorum
    Bir gün birleşti kağıt kalem ve ben
    O gün bu gündür yazıyorum bu gün o gün olsa keşke
    Zaman bir geriye dönse şöyle vicdanda ki azapta kalmazdı
    Kader bu böyle yazılmış.

Ceza Sitem(Polis Soundtrack) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  2. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  3. Kimlik göstermeyen polise ceza

Kimlik göstermeyen polise ceza

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, kimlik göstermeyen polislere disiplin cezası verileceğini açıkladı. İstanbul Avcılar'da polis kıyafetiyle müzikhol basan şehir zorbalarının, kadın bir çalışanı kaçırması Türkiye'yi dehşete düşürdü. Skandal olay güvenlik güçlerine kimlik sorulması tartışmalarını yeniden gündeme getirdi. Zaman gazetesinden Sedat Güneç'in haberine göre Emniyet Genel...
  4. intihar ettiren polise hafif ceza

intihar ettiren polise hafif ceza

14 yaşındaki Ruchika Girhotra, polis memuru Rathore tarafından saldırıya uğradığı iddiasıyla 1990 yılında suç duyurusunda bulunmuştu. Rathore, yetkilerini Girhotra ailesini rahatsız etmek üzerine kullanınca 14 yaşındaki kız buna dayanamamış ve 3 yıl sonra intihar etmişti. Bu hafta içerisinde görülen son duruşmada mahkeme Rathore'u suçlu buldu, ancak kızın ailesi ve destekçileri, hafif bir...
  5. polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku cansu dere ceza ceza yerse cansuya trafik polisinden ceza oyuncu manken cansu dere arabasını yasak yere arabasını park edince cezayı yedi.genellikle ünlüler arasında trafik polisine yakalanmak moda oldu. Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen...

Sayfayı Paylaş