gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Vakit Az Ya Da Çok

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Vakit az ya da çok nakit al cebe sok para var ya da yok.Filozof Dede Korkut'u ite kaka sorma kitabı bırak orda bu tarihe lanet olsun alakok gibi ol Holocaust'a bir son bana kalsa muson yağmur yağsın alevinizde sönsün savaşınızın şerefi yok şeref o savaşı çoktan terk etti bok koktu çok.Panik atak oldu bu toplumun oğlu ve kızı gelinim ol,kızımı satamadım ananı getir kaynana kaynadı işini bitir nasıl olsa sana karı bol.Sonu karakol kanı donmuş bir kara dul mahremiyeti yok mahkemesidemi yok acaba bu işin fişini çekip işini bitirin yeter cezası bu rap ve birazcık keder.Biri tezgah açar biri tezgah kurar kimine çamur atar ya da kalpazon olup okutur o paraları kimi rakının dibine vurur önünü göremez o bir erkek olur.Takım elbise onun üniforması yarın herkezin delikanlısı körfez kan gölü bunu boşver röntgen daha ağır basabilir.Sağ duyu yok boşken bile hoşgörü kalmadı sen tokken ben tokken ama çoğumuz açken Anadolumuz hoş hep kara duluda def et hadi zehiri sokma karikatürümü bu memleketimin ha?Kendi kendimize gülüyoruz acaba neden?Gerilim had safalarda deliren bir toplumdur bence ufuktaki görülen.

Ceza Vakit Az Ya Da Çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vakİt Çok DeĞerlİdİr!

Vakİt Çok DeĞerlİdİr!

Bir yılın değerini anlamak için: Final sınavını geçememiş bir öğrenciye sor. Bir ayın değerini anlamak için: Erken doğum yapmış bir anneye sor. Bir haftanın değerini anlamak için: Haftalık bir gazetenin editörüne sor. Bir saatin değerini anlamak için: Buluşmak için bekleyen aşıklara sor. Bir dakikanın değerini anlamak için: Treni, otobüsü ya da uçağı kaçıran birine sor. Bir...
  2. İş Çok Vakit Yok

İş Çok Vakit Yok

İŞ ÇOK, YAŞAMAYA VAKİT YOK! Hayatta belki birçok yol var; yürümekle aşınmayan, daha az seçilen ya da hiç bilinmeyen. Ama genel olarak bu yollar iki rotada buluşuyor. Ya dengeli bir yaşam seçip terazimizi elden bırakmayacağız ya da iniş çıkışlarla uçlarda olacağız. Kimimiz bu dengeyi hayatın her alanında yakalamaya çalışıyoruz. Denge bizi ayakta tutuyor çoğu zaman. Vücudun kimyasal...
  3. Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

kadına şiddetin cezası kadına şiddet cezası çocuğa şiddetin nedir SORU: AİLE BÜYÜKLERİ, EŞ YA DA ÇOCUKLARA YÖNELİK ŞİDDET CEZA YASASI KAPSAMINDA MIDIR? YANIT: TCK, bu tür suçları, vücut dokunulmazlığına karşı suçlar olarak nitelemektedir. Şiddet, her biçimde suçtur. Aile bireylerinden biri olmak, diğerine şiddet uygulamaya izin vermez. Hukuk, bireyin yaşama hakkını, en temel değer olarak...
  5. En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

Ailemi özlüyorum en çok,akşamları bir araya gelip ettiğimz sıcak sohbetleri özlüyorum mesela.Babamın yokluğunu birbirimize sıkı sıkı sarılarak bastırışımızı ya da bastırmaya çalışmamızı özlüyorum..Annemi,ablamı ve bekarlıktaki kendimi özlüyorum daha hür,daha rahat bağımsızca hallerimi..Özlediğim bi çok şey var aslında ama özlemek güzel,en azından bazı şeylerin kıymeti daha fazla özleyince...

Sayfayı Paylaş