gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri

Konu, 'Magazin' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Allah kimseyi düşürmesin cezaevine diyerek haberi geçiyorum sizlere.. [​IMG]

Şarkıcı Deniz Seki, cezaevinden tahliye edildikten sonra İstanbul’daki ilk konserini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi.

Sahneye, sözlerini cezaevinde yazdığı ‘Bitti’ şarkısıyla çıkan Seki’yi sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Seki, sözlerini yazdığı ve Gülben Ergen’in yorumladığı ‘Ya Ölümsün Ya Düğün’ adlı şarkıyı sahneye davet ettiği Ergen ile birlikte seslendirdi.

Nur Yerlitaş’ın hazırladığı iki farklı kıyafet tercih eden Seki için dört mevsimin yaratıldığı özel bir sahne hazırlandı. Birinci bölümün sonunda yağan kar ile sahneden ayrılan Seki, ikinci bölümde dansçıların hazırladığı akrobatik şov ve ‘Masal’ şarkısını seslendirerek çıktı.

Eski albümlerindeki şarkılarından ve Şubat ayında çıkaracağı albümünden iki parça seslendiren Seki, 3 bin kişiye müzik dolu unutulmaz bir gece yaşattı.

Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki cezaevinde

Deniz seki cezaevinde

MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANAN DENİZ SEKİ'NİN ADLİYE GİRİŞİNDE GİRİŞİNDE BİTKİN OLDUĞU GÖZLENDİ. Başkalarına vermek amacıyla kokain bulundurduğu ve satın aldığı gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra mahkemeden serbest kalan ancak savcının itirazı üzerine yeniden yakalanan Deniz Seki, tutuklandı. İSTANBUL İl Jandarma Komutanlığı'nın 16 Şubat günü düzenlediği operasyonda gözaltına alınan...
  2. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  3. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  4. Deniz Seki. Mustafa Ceceli  Konserleri

Deniz Seki. Mustafa Ceceli Konserleri

deniz seki denız sekı mustafa ceceli konserleri denız seki kmaraş mustafa ceceli konseri Matine 216 adı altında yapılan UNILIFE Konserlerinden biri olan DENİZ SEKİ 19 MART 2011 KONSERİ Bilet fiyatı 40 tl iken koç çalışanlarına % 10 indirim uygulanıyor. Yer:Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri fenerburnu fenerbahçe parkı karşısı kadıköy-istanbul Ben gitmenizi tavsiye ederim meleklerim.. Tabi...
  5. Deniz Seki 16 Temmuz Ankara Konseri

Deniz Seki 16 Temmuz Ankara Konseri

deniz seki, 16 temmuz 2011, ankara konseri, yeri, bilet fiyatları, ile ilgili bilgiler burada melekler Yer : Soğuksu Milli Parkı Festival Alanı - Kızılcahamam / Ankara Tarih: 16 Temmuz 2011 Cumartesi 21:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Sayfayı Paylaş